3D tapety - fototapety s motivy opticky zvětšující interiér

3D tapety neboli tapety opticky zvětšující interiér ozvlášntí každý interiér. Tapety se snadno lepí, mají stálost barev a neotřelé designy, které vás doslova uchvátí. Fototapety můžete mít v atraktivních abstraktních motivech, v květinových vzorech, obrazech plných krajin, v moderních motivech dřeva, kamenů či mramoru.  

Vliesové i vinylové tapety jsou ekologické,bezpečné a snadno se lepí

Vliesové tapety jsou lepené lepidlem a skládá se z pásů o šířce 50cm.Tapetu je možné nalepit v každé místnosti, dokonce v kuchyni nebo koupelně. Vliesová tapeta vytváří tenkou teplou izolační vrstvu. 

Motivy na vinylové tapety tiskneme na vinyl s hrubým matným povrchem a trvalým podkladem z netkané textilie. Tento typ materiálu je odolný proti deformování a roztahování, navíc propouští vodní páru, takže stěny interiéru mohou „dýchat”. Lepení vinylové fototapety je jednoduché: lepidlo nanášíme pouze na povrch stěny, což snižuje riziko poškození tapety a navíc umožňuje jemné úpravy při jejím pokládání. Vinylové tapety maskují všechny nerovnosti zdí a technologie UV Tisku garantuje nejvyšší kvalitu barev.

3D tapety opticky zvětšující interiér mají vysokou kvalitu tisku

Digitální kvalita tisku v rozlišení 600dpi o unikátní technologii a živých barách způsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zvětší Vaš interiér.

Tapety přepravujeme v bezpečném obalu

Fototapeta je srolovaná a továrně zabalená v hrubém kartonu, který zajišťuje bezpečnost během přepravy. Každá tuba s fototapetou obsahuje návod na lepení.