3d tapety se snadno se lepí, mají stálost barev a neotřelé designy, které vás doslova uchvátí. Pomocí filtrů v kategorii si můžete vybrat abstraktní 3d tapety až halucinogení. Tapety s 3d objekty jsou buď vliesové, ty se hodí na téměř každou zeď i stěnu, nebo vynylové, ty jsou dokonce i omyvatelné. Více informací

Tapety na zeď 3d

Tapety na zeď 3d a perspektiva, která vás ohromí. Tapety vás do rozměru přímo vtáhnou. Oceníte je i proto, že umocňují pocit útulného domova.

3d tapety nejvyšší kvality

3d tapety na zeď jsou vyrobené z vliesového materiálu, tedy z vláknité buničiny, která zaručuje pevnost, omyvatelnost, stálobarevnost tapety a především její dlouhou životnost. Výhodou vliesové tapety je snadné lepení i její odstranění a dokonalá prodyšnost. 3d tapety dokáží jednoduše změnit vzezření obývacího pokoje, ložnce nebo kuchyně. Můžete tak svému bytu dodat zcela novou atmoféru. Alternativou 3d tapet, co se prostoru týká jsou fototapety na zeď.

3d tapety jsou fototapety s grafikou, která vás vtáhne

3d fototapety jsou vhodné na stěny, zdi i stropy opatřené všemi druhy vnitřních omítek, sádrokartonem, na betonové panely, podkladové tapety, dřevotřískové desky apod. Na stěnu do ložnice volte spíše 3d motivy uklidňující. Do kanceláře nebo obývacího pokoje můžete vybrat klidně něco dynamického. 3d tapeta na stěně tak rozšíří celou realitu místnosti.

Náš tip: Tapety 3d jsou obzvláště vhodné na stěny s trhlinami. Navíc stabilizují tlak na citlivé podklady (desky z měkkých vláken apod.). Další vliesové tapety různých barev a motivů.

3d tapety z vinylu jsou omyvatelné

3d tapety na zeď z vinylu doporučujeme lepit na stěny, které jsou křivé nebo popraskané. Jsou vhodné do všech místností a různé typy zdí. Vinylové tapety jsou omyvatelné, využít tak můžete i tapety do koupelny. Lepidlo se nanáší jen na zadní stranu tapet, nikoli na zeď. Další vinylové tapety s krásnými motivy.