Tapety se snadno se lepí, mají stálost barev a neotřelé designy, které vás doslova uchvátí. Pomocí filtrů v kategorii si můžete vybrat abstraktní 3D tapety, tapety s motivy přírody, zvířat, imitací různých materiálů jako je cihla, kámen nebo třeba mramor. Více informací

3D tapety

3D tapety a perspektiva, která vás ohromí. Tapety vás do 3D rozměru přímo vtáhnou. Oceníte je i proto, že umocňují pocit útulného domova.

Vliesové a vinylové 3D tapety nejvyšší kvality

Naše 3D tapety jsou vyrobené z vliesového materiálu, tedy z vláknité buničiny, která zaručuje pevnost, omyvatelnost, stálobarevnost tapety a především její dlouhou životnost. Výhodou vliesové tapety je snadné lepení i její odstranění a dokonalá prodyšnost. 3D tapety dokáží jednoduše změnit vzezření obývacího pokoje, ložnce nebo kuchyně. Můžete tak svému bytu dodat zcela novou atmoféru. 

Vliesové 3D tapety můžete nalepit na různé povrchy

Vliesové 3D tapety jsou vhodné na stěny, zdi i stropy opatřené všemi druhy vnitřních omítek, sádrokartonem, na betonové panely, podkladové tapety, dřevotřískové desky apod.

Náš tip: Tapety s 3D efektem jsou obzvláště vhodné na stěny s trhlinami. Navíc stabilizují tlak na citlivé podklady (desky z měkkých vláken apod.).

Vinylové 3D tapety jsou omyvatelné

Vinylové 3D tapety doporučujeme lepit na stěny, které jsou křivé nebo popraskané. Jsou vhodné do všech místností. Vinylové tapety jsou omyvatelné, využít tak můžete i tapety do koupelny. Lepidlo se nanáší na zadní stranu tapet.