Dekorativní abstraktní obraz na plátně je moderní volbou do každého interiéru, kterému dodá styl a příjemnou atmosféru. Obrazy jsou vyrobeny z vliesového plátna, které je napnuté na neviditelný, tzv. blind, rám. Obrazy disponují kvalitním digitálním tiskem, ostrými barvami s UV ochranou proti blednutí a speciálně ošetřené plátno proti případnému třepení.

Abstraktní obrazy

Obrazy abstraktní

Abstraktní obrazy podněcují naši fantazii. Pro všechny snílky i volnomyšlenkáře dychtící po inspiraci. Pro hloubavé povahy, jenž se stále snaží přijít věci na kloub, ale i pro extravagantní typy se smyslem pro umění, kteří si v těchto obrazech vždy najdou něco nového. Prvky moderní, barvité i jemné, geometrické i jemně klenuté, z naší bohaté nabídky si vybere každý.

Abstrakce v obrazech probouzí fantazii

Obrazy v různých tvarech i členění vás dokáží inspirovat každým dnem. Vždy v nich budete nalézat něco nového. Naše obrazy na plátně neustále podněcují vaši fantazuji, zlepší vám náladu a vytvoří příjemné prostředí.

Obrazy abstrakce jsou velmi moderní

Abstraktní obrazy jsou oblíbené především v moderních bytech, nabízí možnost různé interpretace a těší zajímavým vzhledem. Vybírat lze z mnoha motivů a nejrůznějších barev. Atraktivní volbou jsou vícedílné obrazy, které vyniknou na větších plochách.

Moderní abstraktní obrazy do každého bytu

Abstraktní obraz na plátně se hodí do ložnice, obývacího pokoje, ale také pracovny či vstupní haly. Díky odolnému provedení jsou vhodné také do kuchyně, koupelny či do dětského pokoje. Všechny obrazy jsou z nezávadných materiálů a výroba probíhá podle mezinárodních EKO certifikátů.