Obrazy na plátně v černobílém provedení jsou z kvalitního plátna potištěného moderní digitální technologií s vysokou ostrostí a hloubkou barev s UV ochranou. UV ochrana zaručuje trvanlivost a stálost barev. Plátno je umístěno na dřevěný rám s oblou přední hranou a klíny v rozích pro dokonalé napnutí fotoplátna. Okraje černobílého obrazu jsou pak ošetřeny speciální páskou proti třepení a dalšímu možnému poškození. Černobílý obraz je bez rámu, motiv přechází přes boky, takže působí uceleně. Absence rámu umožňuje širší použití obrazu a hodí se do všech typů interiérů.

Fotky jako moderní obrazy na stěnu černobíle? Ano!

Černobílé obrazy na plátně zaujmou absencí barev, což oceníte především v elegantních interiérech, kam se velká barevnosti nehodí. Díky kontrastu černé a bílé je motiv obrazu důraznější a zvyšuje výpovědní hodnotu. Některé obrazy zachovávají částečně svou barevnost, což zvýrazňuje atraktivitu samotného motivu. Výčet motivů černobílých obrazů je velký, od moderny, abstrakci, města, slavné osobnosti či nápisy. Vybírat můžete z mnoha zajímavých témat, která si můžete hned sami pověsit, snadno a rychle.

Černobílé obrazy měst nejen do obýváku na zeď

Obrazy pracují s mnoha motivy, velmi oblíbená jsou například velkoměsta a pohledy z mrakodrapů na zajímavé scenérie tvořené moderní architekturou. Hitem je Londýn, Paříž, New York a další americká města. Pokud však toužíte spíše po harmonické přírodě, můžete zvolit přírodní motivy krajin či makro pohled na květiny. Umístit pak obraz můžete na stěnu do obývacího pokoje, ložnice, předsíně či dětského pokoje, ale také do kuchyně či dokonce do koupelny.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad 2000,- Kč.  Zboží Vám doručíme přes dopravce: Česká pošta, DPD či Zásilkovna.

 

Záruka vrácení peněz

Záruka vrácení peněz

Pokud vám objednané zboží nebude vyhovovat, můžete jej vrátit do 30ti dnů od doručení bez udání důvodu.


                   

Široký výběr zboží

Široký výběr zboží

V naší nabídce je více jak 10 000 produktů. Jsme výrobci bytových dekorací a zárověň hrdí partneři proslulých světových značek.