Široký výběr tapet na zeď zahrnuje dva druhy, oblíbené klasické papírové či vliesové, které nabízí atraktivní vlastnosti. Mezi výhody patří omyvatelnost, stálobarevnost a dlouhá životnost. Vliesovou tapetu lze lepit na jakékoliv materiály a jak snadno se lepí, tak se také odstraňuje, což v dětském pokoji oceníte. Více informací

Dětské tapety na zeď

Rozzářit dětské oči můžete i pomocí tapety na zeď! Barevné a veselé tapety můžete nalepit nejen na stěnu, ale také na nábytek, dveře či okno a vdechnout jim nový život. Fantazii se meze nekladou.

Tapety do dětského pokoje jsou nezávadné

Kromě mimořádně kvalitního provedení tapety se můžete také spolehnout na 100% zdravotní nezávadnost. Tapety na zeď děti potěší a během chviličky promění pokoj ve snové království, které si děti okamžitě zamilují.

Tapety na zeď pro kluky i holky

Modré a růžové? Jednoduchým nalepením tapety dodáte dětskému pokoji originalitu a styl. Ať už máte miminko či školáka, široký výběr nabízí velké množství variant. Přemýšlíte, kam umístit dětské tapety? Možností je mnoho, za postel, psací stůl či na dveře. Zakrýt můžete ošklivou zeď či polepit starý nábytek.

Zvířata, graffity, Disney a další dětské tapety

Mezi oblíbené dětské motivy patří zvířata, jako například koně, dále postavy z pohádek Disney, pruhy a proužky a barevné motivy. Vybírat můžete z moderních stylů, imitací materiálů, ale také designové provedení pro vkusně zařízený dětský pokoj.