Jednoduchým nalepením dětské tapety dodáte pokoji originalitu a styl. Ať už máte miminko či školáka, tapety do dětského pokoje jsou ve velkém množství dětských motivů a variant. Přemýšlíte, kam je umístit? Možností je mnoho - za postel, psací stůl, okno či na dveře. Dětskou tapetou můžete zakrýt ošklivou zeď či polepit starý nábytek. Do dětského pokoje vybírejte vliesovou nebo vinylovou tapetu. Mezi jejich výhody patří omyvatelnost, stálobarevnost a dlouhá životnost. Vliesovou tapetu lze lepit na jakékoliv materiály a jak snadno se lepí, tak se také odstraňuje, což v dětském pokoji oceníte. Více informací

Tapety do dětského pokoje

Rozzářit dětské oči můžete i pomocí tapety na zeď! Barevné a veselé dětské tapety můžete nalepit nejen na stěnu, ale také na nábytek, dveře či okno a vdechnout jim nový život. Fantazii se meze nekladou.

Dětské fototapety jsou nezávadnée

Kromě mimořádně kvalitního provedení jsou dětské fototapety spolehlivé a na 100% zdravotně nezávadné. Fototapety děti potěší a během chviličky promění dětský pokoj ve snové království, které si vaše ratolesti okamžitě zamilují.

Zvířata, graffity, Disney a další dětské tapety

Mezi oblíbené dětské motivy patří zvířata, jako například koně, dále postavy z pohádek Disney, pruhy a proužky a barevné motivy. Vybírat můžete z moderních stylů, imitací materiálů, ale také designové provedení pro vkusně zařízený dětský pokoj.