Tapeta na zeď, nábytek i dveře

Tapety na stěnu se opět vrací do módy, tentokrát s širokou nabídkou designů a propracovanějším zpracováním. Tapeta na zeď se hodí do jakékoliv místnosti v bytě či domě, ale také do kanceláří a reprezentativních komerčních prostor. Tapety jsou vhodné na nejrůznější povrchy, kromě zdi také na kuchyňskou linku, okna a obklady z dlaždic. Pomocí tapet tak můžete proměnit starý nábytek a dveře v atraktivní bytový doplněk.

Moderní barvy: tapety černé, bílé a fialové

Velmi oblíbené jsou neutrální tapety v bílé a černé, následuje fialová barva a šedá. V širokém sortimentu naleznete ale také výrazné odstíny, které oživí každou místnost. Barvy jsou nabízeny v mnoha variacích se vzory a obrázky.

Luxusní tapety na stěnu: imitace dřeva a kamene

Moderní volbou je imitace kamene, imitace cihly nebo dřeva, tedy přírodních materiálů, které dodají interiéru hřejivost. Mezi luxusní vzory tapet patří také designové a retro provedení.

Mezi nejvyhledávanější motivy patří graffiti, roční období (především jaro, podzim a zima), dále květiny, pruhy a proužky. Pro nádherný vánoční čas jsou také vyhledávány tapety na zeď v nejrůznějších vánočních podobách. Pro cestovatele jsou připraveny tapety na stěnu v podobě New Yorku, Londýna či Paříže.

Atraktivní řešení interiéru: 3D tapeta na zeď

Pokud chcete na stěnu opravdu originální tapetu, pak zvolte tapetu na zeď v provedení 3D. Dokáže opticky rozšířit prostor a otevřít dveře do jiného světa. Tematicky můžete ladit 3D tapety do exotiky, moderny a dalších stylů.

Vliesové, papírové a vinylové tapety

Papírové tapety jsou evergreenem, mezi další oblíbené materiály patří vinylová tapeta, která připomíná texturově hrubší omítku. To oceníte zvláště u starších zdí pro zakrytí nerovností. Tapeta je velmi pevná, dobře se ze stěny odstraňuje, když se jí rozhodnete vyměnit. Vliesová tapeta zase nabízí kromě pevnosti také omyvatelnost, stálobarevnost, prodyšnost a dlouhou životnost.

Dětská tapeta na zeď

Proměňte rychle a jednoduše obyčejný pokoj v dětské království, které rozzáří oči každému dítěti! V nabídce naleznete známé postavy z Disney pohádek, ale také další oblíbené přátele z večerníčků. Pro princezny v něžných růžových barvách, kluci zase ocení výběr těch nejlepších postaviček z oblíbených příběhů.