Hodiny

Hodiny jsou praktickým ukazatelem času, ale také designovým prvkem, který by neměl chybět v žádném interiéru. I v digitální době, kdy se hodiny nachází na každém zařízení a především na mobilních telefonech, neztrácí analogové provedení hodin své kouzlo. Hodiny jsou nádherným doplňkem, který lze pořídit v mnoha variantách. Které hodiny patří mezi nejoblíbenější?

Nástěnné hodiny

Nástěnné hodiny jsou nejčastější volbou do interiérů. Vždy se najde místo na zdi, na kterém nástěnné hodiny dokáží zvýraznit atmosféru dané místnosti. Navíc nikdy nepřekáží!

Dětské hodiny

Dětské hodiny jsou plné barev a hravých motivů, které dotváří kouzlo dětského pokoje. Pomáhají dětem se orientovat v čase, navíc svěží a originální provedení hodin děti prostě milují!

Retro hodiny

Moderna není vždy dobrým řešením, a to se týká i interiérů. Retro hodiny jsou skvělou variantou do bytů, kde se čas zastavil a inspiroval se v dobách již uplynulých. Klasické provedení hodin, kdo by si ho nezamiloval?

Budíky

Ranní probuzení nepatří mezi oblíbené aktivity, zvláště brzy ráno. Sympatické designové budíky dělají ráno příjemnější a veselejší. Atraktivní model budíku bude slušivým doplňkem ložnice i praktickým pomocníkem při ranním vstávání.

Stolní hodiny

Stolní hodiny jsou perfektní volbou na nejrůznější police, noční stolky či pracovní stoly. Jsou krásným designovým doplňkem a současně praktickým pomocníkem, když potřebujete znát přesný čas. V nabídce je mnoho originálních modelů.

Překlápěcí hodiny

Cestujte časem díky překlápěcím hodinám! Tyto originální retro hodiny jsou známé z úřadů a škol, charakteristický zvuk přetáčení evokuje příjemné pocity a nostalgickou náladu. V retro či moderních variantách!

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad 2000,- Kč.  Zboží Vám doručíme přes dopravce: Česká pošta, DPD či Zásilkovna.

 

Záruka vrácení peněz

Záruka vrácení peněz

Pokud vám objednané zboží nebude vyhovovat, můžete jej vrátit do 30ti dnů od doručení bez udání důvodu.


                   

Široký výběr zboží

Široký výběr zboží

V naší nabídce je více jak 10 000 produktů. Jsme výrobci bytových dekorací a zárověň hrdí partneři proslulých světových značek.