Mimořádná kvalita materiálů, designů, tradičních i méně běžných vzorů během chvíle promění běžný byt v nádherný a stylový domov. Tapety již dávno nejsou jen obyčejným papírem nalepeným na zdi, tapeta dokáže místnost zútulnit a dodat ji charakter. Více informací

BAI - tapeta na zeď

Skladem u dodavatele - doručení do 7 dní
3 990 Kč

Luxusní tapety na zeď

Luxusní tapety na zeď naleznete v mnoha motivech. Velmi oblíbené jsou pruhy a proužky, zámecké ornamenty, abstraktní tapety a stylové motivy, včetně retro provedení. Široký výběr luxusních tapet vám dává možnost přizpůsobení interiéru přesně podle vašich představ.

Luxusní tapety se hodí do ložnice, obývacího pokoje, ale i kuchyně

Luxusní tapety dokáží snadno proměnit interiér bytu či domu v luxusní sídlo. Proměňte obyčejnou zeď jakékoliv místnosti v luxusní rezidenci, aniž byste museli investovat do nákladné rekonstrukce!

Papírové, vliesové a vinylové luxusní tapety

Vybrat si můžete ze tří druhů materiálů. Oblíbené jsou vliesové tapety na zeď z vláknité buničiny, což zaručuje pevnost, dlouhou životnost, omyvatelnost a stálobarevnost. Jsou prodyšné a snadno se lepí i odstraňují. Jsou vhodné na veškeré podklady, i na stěny s trhlinami v podkladu.

Vinylové tapety je možné použít do koupelny, jsou voděodolné. Navíc pomůžou zlepšit vzhled křivých a popraskaných stěn. Snadno se udržují, velmi vhodné jsou proto i do dětských pokojů.