Toužíte po obrazu na zeď, ale zároveň toužíte po něčem, co je opravdu osobní? Namalujte si ho sami! Malování podle čísel je snadné. Nemusíte být zdatní malíři, ani vědět, jak namalovat obraz. Stačí jen chytnout štětec do ruky a malovat podle čísel na plátně obrazu, který vás povede krok za krokem. Součástí dodávky obrazu je kromě plátna na rámu, dvou štětců a všech barev také návod a vzor, jak má obraz vypadat. Staňte se na chvíli profesionálním malířem! Malujte podle čísel.

Malování podle čísel

Obraz si sami namalujete, my se staráme o kvalitní provedení. Jednotlivé obrysy jsou dobře vidět, takže vás snadno povedou. Akrylové barvy mají výborné krytí, takže po dokončení nikdo nepozná, že jste obraz malovali podle čísel. Obraz je na vysoce kvalitním plátně z vliesu napnutém na tzv. blind rámu, tedy bez viditelného orámování. Jakmile obraz namalujete, můžete ho hned zavěsit kamkoliv na zeď. Jde o skvělý tip na dárek pro vaše blízké i byznys partnery.

Malování podle čísel pro dospělé

Obraz, který si pomocí čísel sami namalujete, můžete vybírat z mnoha krásných námětů. Motivy pro dospělé jsou zpravidla o něco komplikovanější, vždy se však náročnost odvíjí od konkrétního motivu. Krajiny, velkoměsta, přírodní motivy či moderna, snadno si vyberete to, co se vám bude líbit nejvíce.

Malování podle čísel pro děti

I děti si chtějí hrát! Pokud chcete obraz od svých dětí, ale zároveň toužíte po konkrétním motivu, je obraz namalovaný pomocí čísel ideální variantou. Děti si u tohoto způsobu malování procvičí číslovky a barvy, podpoří koncentraci a soustředění, zlepšuje se motorika a přesnost - a rozhodně to bude zábava! Vybírat můžete z velmi jednoduchých pestrobarevných motivů až po ty složitější. Pro starší a šikovné děti můžete vybírat z nabídky obrazů vhodných pro dospělé.