Žádná položka

MINDTHEGAP je eklektická značka, která navrhuje a vyrábí vysoce kvalitní domácí doplňky.

Buďte trendy stejně jako tento transylvánský brand, který spojuje retro motivy se současnými vzory a tím dává vzniknout neobyčejným dekoracím, kterými se vyjímá nejen v Rumunsku, ale získává ocenění po celém světě. Tato značka přivádí k životu tradiční myšlení smíchané s trochou modernismu a vytváří tak absolutně unikátní koncept. Inspirují se každodenním životem, do něhož vkládají nádech minulosti a tím tapetám dodávají intimní a tajemný vzhled. Tapety této kolekce ocení každý, kdo má rád originální vintage a retro styl.

Designéři MINDTHEGAP získali prestižní ocenění Elle 2016 v kategorii Wall Art. Oni sami o sobě říkají: "Jsme hrdí na naše individuality a vždy se snažíme myslet mimo krabici. Jsme závislí na vyjádření naší umělecké svobody a ukázat vám neviditelné a neobjevené věci. Naše výrobky jsou bohaté na detaily s vysokou kvalitou dokončení a chceme, aby lidé vytvořili životní styl jejich použitím. Zde v Transylvánii navrhujeme, vyrábíme a dodáváme vše, co je inspirováno světovou kulturou. Naše kolekce zobrazuje různé styly, jedinečné vzory se silnou uměleckou identitou a milujeme znovu používat ikonické výtvory lidstva. Hrajeme se starou fotografií a starožitnými ilustracemi, ročními kresbami a současnými vzory, snažícími se vytvářet báječné dekorativní zboží. Zveme vás k objevení našeho světa plného zajímavých kombinací, tvořivosti a svobodného ducha."

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad 2000,- Kč.  Zboží Vám doručíme přes dopravce: Česká pošta, DPD či Zásilkovna.

 

Záruka vrácení peněz

Záruka vrácení peněz

Pokud vám objednané zboží nebude vyhovovat, můžete jej vrátit do 30ti dnů od doručení bez udání důvodu.


                   

Široký výběr zboží

Široký výběr zboží

V naší nabídce je více jak 10 000 produktů. Jsme výrobci bytových dekorací a zárověň hrdí partneři proslulých světových značek.