Stovky motivů a nejrůznějších tvarů zaručuje možnost výběru přesně podle vašich představ. Jednotlivé hodiny se dají také výborně kombinovat s tapetami a obrazy, aby působily jako dokonalý celek. Kromě vzhledu vás překvapí velké množství nejrůznějších použitých materiálů a provedení hodin. Přesnost a spolehlivost je zaručena kvalitním quartzovým strojkem poháněným na baterie. Nezapomínejte, že baterie nejsou součástí balení a je třeba je dokoupit zvlášť. Více informací

Nástěnné hodiny

Analogové či digitální, malé nebo velké, vždy však designové! Nástěnné hodiny dokáží nabídnout více než jen informaci o přesném čase. Velké nástěnné hodiny zaujmou svým vzhledem a pomohou dotvořit celkový charakter interiéru. Z jakých nástěnných hodin můžete vybírat?

Nástěnné hodiny: digitální či analogové?

Nejoblíbenějším typem nástěnných hodin jsou ty s dvěma ručičkami. Digitální hodiny nenabízejí takovou nápaditost a možnosti využití designu, avšak důležitější než typ hodin je styl. Moderní, retro, metropolitní, industriální či avantgardní? Mezi nejoblíbenější značky těchto stylů patří holandská značka Karlsson, která nabízí originální a inovativní modely, dále značka Styler a CARO, všechny představující kvalitu a nápaditost. Velký výběr nástěnných hodin máme také do dětských pokojů!

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad 2000,- Kč.  Zboží Vám doručíme přes dopravce: Česká pošta, DPD či Zásilkovna.

 

Záruka vrácení peněz

Záruka vrácení peněz

Pokud vám objednané zboží nebude vyhovovat, můžete jej vrátit do 30ti dnů od doručení bez udání důvodu.


                   

Široký výběr zboží

Široký výběr zboží

V naší nabídce je více jak 10 000 produktů. Jsme výrobci bytových dekorací a zárověň hrdí partneři proslulých světových značek.