Stovky motivů a nejrůznějších tvarů zaručuje možnost výběru přesně podle vašich představ. Jednotlivé hodiny se dají také výborně kombinovat s tapetami a obrazy, aby působily jako dokonalý celek. Kromě vzhledu vás překvapí velké množství nejrůznějších použitých materiálů a provedení hodin. Přesnost a spolehlivost je zaručena kvalitním quartzovým strojkem poháněným na baterie. Nezapomínejte, že baterie nejsou součástí balení a je třeba je dokoupit zvlášť. Více informací

Nástěnné hodiny

Analogové či digitální, malé nebo velké, vždy však designové! Nástěnné hodiny dokáží nabídnout více než jen informaci o přesném čase. Velké nástěnné hodiny zaujmou svým vzhledem a pomohou dotvořit celkový charakter interiéru. Z jakých nástěnných hodin můžete vybírat?

Nástěnné hodiny: digitální či analogové?

Nejoblíbenějším typem nástěnných hodin jsou ty s dvěma ručičkami. Digitální hodiny nenabízejí takovou nápaditost a možnosti využití designu, avšak důležitější než typ hodin je styl. Moderní, retro, metropolitní, industriální či avantgardní? Mezi nejoblíbenější značky těchto stylů patří holandská značka Karlsson, která nabízí originální a inovativní modely, dále značka Styler a CARO, všechny představující kvalitu a nápaditost. Velký výběr nástěnných hodin máme také do dětských pokojů!