Obraz do ložnice ve formě plátna nataženého na tzv. neviditelném rámu je atraktivní ozdobou zdi. Díky zajímavému provedení je obraz bez viditelného rámu, jde o natažené tištěné plátno s přesahem tisku na boční straně. Vysoká kvalita provedení zaručuje stálost barev a preciznost zobrazení.

V nabídce kromě relaxačních a uklidňujících obrazů do ložnice naleznete také modernu, která bude reprezentovat váš styl a vkus. Vybírat můžete ze široké nabídky fotografií velkoměst, ale také stylizovaných záběrů na každodenní věci a mnoho dalšího. Pomocí obrazu můžete ložnici vdechnout atmosféru přesně podle vašich představ a vytvořit tak zajímavý a atraktivní osobní prostor jen pro vás. 

Obrazy do ložnice

Ložnice je místem relaxace a spánku, čemuž by měla odpovídat celá místnost. Je třeba zohlednit veškeré doplňky tak, aby vytvářely příjemné pocity. Velký vliv na celkovou atmosféru ložnice má právě obraz. Namísto prázdného místa na stěně vytváří obraz na plátně malou oázu klidu a relaxace. Podle vybraného obrazu tak může ve své ložnici vytvořit odpočinkové místo u vody, v lese či u moře.

Uklidňující obrazy do ložnice

Vybírat můžete ze stovek obrazů do ložnice. Jedno doporučení však máme - Feng Shui. Tradiční čínské učení, které se zabývá energií a harmonií v prostoru, který člověk obývá. Obrazy považuje toto náboženství za zdroj silné energie. V ložnici byste měli mít oraz příjemný, uklidňující a přitom by měl vyzařovat pozitivní energii. Pokud vybíráte obraz do ložnice, naslouchejte svým pocitům. Přemýšlejte o něm, pokud ve vás zanechává příjemné dojmy, zpravidla vytváří i pozitivní energii, která na vás v ložnici působí.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad 2000,- Kč.  Zboží Vám doručíme přes dopravce: Česká pošta, DPD či Zásilkovna.

 

Záruka vrácení peněz

Záruka vrácení peněz

Pokud vám objednané zboží nebude vyhovovat, můžete jej vrátit do 30ti dnů od doručení bez udání důvodu.


                   

Široký výběr zboží

Široký výběr zboží

V naší nabídce je více jak 10 000 produktů. Jsme výrobci bytových dekorací a zárověň hrdí partneři proslulých světových značek.