Obraz na plátně je skvělou volbou do obýváku díky vysoké kvalitě digitálního tisku a absencí rámu, který tak neruší celkový dojem z obrazu. Tzv. blind rám je totiž ukrytý pod plátnem z vliesu, což umožňuje potisk plátna i na samotné boky obrazu. Mimořádně kvalitní provedení odolává času, ale i slunečním paprskům, takže barvy neblednou díky UV ochraně.

Moderní i přírodní obrazy do obývacího pokoje

V obývacím pokoji můžete v případě výběru obrazu pustit uzdu vaší fantazii. Vybírat totiž můžete z mnoha různých námětů a motivů, od slavných osobností, jako je Marilyn Monroe, Elvis Presley či Mohamad Ali, po přírodní motivy, abstrakci a modernu, vyobrazení měst, ale také záběry na nejrůznější předměty s uměleckým podtextem.

Feng Shui obrazy do obýváku

Obraz do obývacího pokoje může provokovat, ale také může být zdrojem klidu a relaxace. Čínské učení Feng Shui pomáhá v nerušeném plynutí energie čchi pomocí harmonie v prostoru, kterou právě obraz může podpořit. Důležitým základem je výběr obrazu, který ve vás bude vzbuzovat příjemné pocity, nejčastěji jde o přírodní motivy či harmonickou abstrakci. Ovlivněte to, jak se doma cítíte výběrem obrazu, který bude zdrojem potěšení a relaxace.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad 2000,- Kč.  Zboží Vám doručíme přes dopravce: Česká pošta, DPD či Zásilkovna.

 

Záruka vrácení peněz

Záruka vrácení peněz

Pokud vám objednané zboží nebude vyhovovat, můžete jej vrátit do 30ti dnů od doručení bez udání důvodu.


                   

Široký výběr zboží

Široký výběr zboží

V naší nabídce je více jak 10 000 produktů. Jsme výrobci bytových dekorací a zárověň hrdí partneři proslulých světových značek.