Obraz na plátně je skvělou volbou do obýváku díky vysoké kvalitě digitálního tisku a absencí rámu, který tak neruší celkový dojem z obrazu. Tzv. blind rám je totiž ukrytý pod plátnem z vliesu, což umožňuje potisk plátna i na samotné boky obrazu. Mimořádně kvalitní provedení odolává času, ale i slunečním paprskům, takže barvy neblednou díky UV ochraně.

Moderní i přírodní obrazy do obývacího pokoje

V obývacím pokoji můžete v případě výběru obrazu pustit uzdu vaší fantazii. Vybírat totiž můžete z mnoha různých námětů a motivů, od slavných osobností, jako je Marilyn Monroe, Elvis Presley či Mohamad Ali, po přírodní motivy, abstrakci a modernu, vyobrazení měst, ale také záběry na nejrůznější předměty s uměleckým podtextem.

Feng Shui obrazy do obýváku

Obraz do obývacího pokoje může provokovat, ale také může být zdrojem klidu a relaxace. Čínské učení Feng Shui pomáhá v nerušeném plynutí energie čchi pomocí harmonie v prostoru, kterou právě obraz může podpořit. Důležitým základem je výběr obrazu, který ve vás bude vzbuzovat příjemné pocity, nejčastěji jde o přírodní motivy či harmonickou abstrakci. Ovlivněte to, jak se doma cítíte výběrem obrazu, který bude zdrojem potěšení a relaxace.