Obrazy graffiti a street art obrazy

Street Art obrazy charakterizují hlavně graffiti a jde o styl umění i života. Tento druh výtvarného projevu pracuje ve veřejném prostoru technikou nanášení barev ve formě spreje. Vychází z původního řeckého slovesa grafein, neboli psát. Graffiti je také jedním z původních pilířů kultury Hip Hopu, zabíhá do Funky a je navždy spojeno s hudbou.

Graffiti u vás doma

Městský folklór ulice je obohacený o další techniky vyjadřování a stává se velkým streetartem, který si mohou jeho milovníci pomocí našich obrazů přenést snadno i do svých domovů. Například Banksy přináší obrazy plné nadčasové reality a schopnosti využít daný prostor tak, aby z něj bylo vytvořeno jedinečné dílo.

Obrazy umělce Banksy

Unikátní tvorba novodobého velikána svými realistickými výtvory vtahuje do děje i do prostoru. Inspirující obrazy neustále podněcují fantazii a posunují nás vstříc svým snům. Banksy je ztělesněním velkého snu, který se stal skutečností.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad 2000,- Kč.  Zboží Vám doručíme přes dopravce: Česká pošta, DPD či Zásilkovna.

 

Záruka vrácení peněz

Záruka vrácení peněz

Pokud vám objednané zboží nebude vyhovovat, můžete jej vrátit do 30ti dnů od doručení bez udání důvodu.


                   

Široký výběr zboží

Široký výběr zboží

V naší nabídce je více jak 10 000 produktů. Jsme výrobci bytových dekorací a zárověň hrdí partneři proslulých světových značek.