Mapy světa

Obrazy na plátně v podobě mapy světa mají fantastické zpracování. Moderní design s vůní dálek pověšený na zdi v podobě nástěnné mapy světa je vysoce praktickým doplňkem do pracoven, kanceláří, škol, vstupních hal i bytů. Pokud milujete cestování a přejete si prozkoumat celý svět, mapa světa je to pravé právě pro vás. Naše obrazy vám budou dodávat naději i inspiraci a poženou vás vstříc svým snům. Mapa světa dá obrovskou motivaci a dovede zkrášlit obývací pokoj, pracovnu i ložnici. Připomene vám místa vámi již navštívená i ta, kam se toužíte podívat.

Výroba obrazů mapa světa

Obrazy mapy světa vyrábíme potiskem plátna nejmodernější digitální UV technologií. Plátno (canvas) poté upínáme na tzv. blind rám. Vliesové plátno je potištěno i po stranách a upnuto na zadní straně obrazu, což vytváří plastický efekt.

Mapa světa v nejvyšší tiskové kvalitě

Speciální vliesové plátno v kombinaci se správným rozlišením tisku zaručuje ideální ostrost obrazu a tóny barev mapy světa.

Obraz mapa svět má potištěné i okraje rámu

Obraz netřeba dodatečně rámovat a je tudíž ihned připraven k pověšení.

Obrazy mapy světa jsou bez zápachu

Mapy světa jsou tak vhodné i do ložnice nebo dětského pokoje. Ani po vybalní z transportní krabice tak nucítíte z mapy světa žádný nepříjemný zápach "novoty".

Ochrana UV

Barvy obrazů map světa neblednou, i když jsou vystaveny slunci.

Mapy světa mají bezpečný obal

Naše obrazy jsou před odesláním zabaleny do bublinkové fólie a následně do silného kartonu.