Mapy světa

Obrazy na plátně v podobě mapy světa mají fantastické zpracování. Moderní design s vůní dálek pověšený na zdi v podobě nástěnné mapy světa je vysoce praktickým doplňkem do pracoven, kanceláří, škol, vstupních hal i bytů. Pokud milujete cestování a přejete si prozkoumat celý svět, mapa světa je to pravé právě pro vás. Naše obrazy vám budou dodávat naději i inspiraci a poženou vás vstříc svým snům. Mapa světa dá obrovskou motivaci a dovede zkrášlit obývací pokoj, pracovnu i ložnici. Připomene vám místa vámi již navštívená i ta, kam se toužíte podívat.

Výroba obrazů mapa světa

Obrazy mapy světa vyrábíme potiskem plátna nejmodernější digitální UV technologií. Plátno (canvas) poté upínáme na tzv. blind rám. Vliesové plátno je potištěno i po stranách a upnuto na zadní straně obrazu, což vytváří plastický efekt.

Mapa světa v nejvyšší tiskové kvalitě

Speciální vliesové plátno v kombinaci se správným rozlišením tisku zaručuje ideální ostrost obrazu a tóny barev mapy světa.

Obraz mapa svět má potištěné i okraje rámu

Obraz netřeba dodatečně rámovat a je tudíž ihned připraven k pověšení.

Obrazy mapy světa jsou bez zápachu

Mapy světa jsou tak vhodné i do ložnice nebo dětského pokoje. Ani po vybalní z transportní krabice tak nucítíte z mapy světa žádný nepříjemný zápach "novoty".

Ochrana UV

Barvy obrazů map světa neblednou, i když jsou vystaveny slunci.

Mapy světa mají bezpečný obal

Naše obrazy jsou před odesláním zabaleny do bublinkové fólie a následně do silného kartonu.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad 2000,- Kč.  Zboží Vám doručíme přes dopravce: Česká pošta, DPD či Zásilkovna.

 

Záruka vrácení peněz

Záruka vrácení peněz

Pokud vám objednané zboží nebude vyhovovat, můžete jej vrátit do 30ti dnů od doručení bez udání důvodu.


                   

Široký výběr zboží

Široký výběr zboží

V naší nabídce je více jak 10 000 produktů. Jsme výrobci bytových dekorací a zárověň hrdí partneři proslulých světových značek.