3D Obraz na plátně - White Blossom & Birds

11 bodů do věrnostního systému


Arthouse Úžasná kolekce Katarina z dílny anglické značky Arthouse obsahuje i tento bílý obraz na plátně White Blossom & Birds. Obraz je k dispozici v rozměrech 60x60 cm. Dodejte vašim interiérům zcela nový nádech originality a nápaditosti. Pro ještě výraznější dokreslení atmosféry lze kombinovat s ostatními produkty této kolekce: tapetami a zrcadli. Více >>
Výrobce: Arthouse. Kód: 4301 Kategorie:

1 190 Kč s DPH

Alternativní produkty 4

Eastern Alchemy Arthouse

Katarina je kolekce luxusních, hlubokých, reliéfních vinylových tapet a dalších domácích dekorací ( zrcadla, obrazy, polštáře). Návrhy této kolekce od anglické značky Arthouse čerpají inspiraci z přírody, geometrických tvarů, a klasických motivů. Přinášejí vám tak řadu současných návrhů, perfektně se hodící do jakékoli místnosti.

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.

Parametry

Kategorie
Obrazy, Obrazy na plátně
Barva
Bílá
Motivy
květiny, ptáci, příroda
Typ obrazu
jednodílný
Kolekce
Katarina
Rozměry
60x60 cm
Povrch
Plastický, Se třpytkami