Autojeřáb - samolepka na zeď - Barva: Oranžová, Rozměry (šířka x výška): 60 x 75 cm

4 body do věrnostního systému Kvalitní samolepka bez průsvitných okrajů Při nákupu nad 500,- Kč plastová stěrka ZDARMA


Toužíte po stylovém interiéru? Nápaditá a originální samolepka na zeď Autojeřáb doladí váš interiér netradičním způsobem. Vyzkoušejte samolepky na zeď, které jsou dostupnou a přitom velmi účinnou metodou, jak výrazně odlišit svůj interiér od ostatních. S našimi samolepkami na zeď vykouzlíte v několika minutách originální design vašich stěn a vytvoříte útulné prostředí, ve kterém se budete sami cítit velmi dobře.Zkrášlete svým dětem pokojíček krásnou samolepkou autojeřábu, která nesmí chybět žádnému malému staviteli. Více >>
Výrobce: GLIX. Kód: P00204-21 Kategorie: Samolepky na zeď

450 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu.
Černá Šedá Žlutá Světle červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Světle zelená Hnědá

ks

Alternativní produkty 8

Benefity samolepky
Samolepky na zeď jsou jedním z nejjednodušších a nejkrásnějších způsobů, jak zkrášlit jakoukoli místnost ve Vašem domě nebo kanceláři. Jsou skvělou alternativou k tapetám a mohou být nalepeny během několika minut. Samolepku můžete nalepit na stěnu - hladkou i hrubou omítku, dřevěné povrchy, sklo či zrcadla, keramické obklady či kapoty automobilů.
Rozměrová variabilita, velké množství barevných odstínů i provedení a kvalitní materiály s dlouhou životností, to jsou charakterizující rysy pro naše samolepky. Pořiďte si zajímavé dekorace na stěnu a měňte si svůj interiér klidně podle momentální nálady. S našimi samolepkami to jde překvapivě snadno.
Každou samolepku na zeď dodáváme včetně přenosové fólie a při objednavce nad 500,- Kč Vám ZDARMA přibalíme stěrku pro perfektní přenos samolepky. Pro výrobu samolepek na stěnu používáme vinylové fólie německého výrobce, které jsou speciálně vyvinuté pro dekorace na interiérových stěnách.

Parametry

Kategorie
Pro děti, Samolepky na zeď
Barva
Šedá Žlutá Červená Modrá Zelená
Motivy
auta, pro děti
Materiál
Samolepící vinylová fólie
Rozměry (šířka x výška)
60 x 75 cm, 120 x 150 cm
Téma
Art, Dětské, Komiks, Stroje
Vhodné umístění
Dětský pokoj
Zbarvení
Černobílé Barevné

Články

Jak nalepit samolepku na zeď

Aplikovat samolepku na zeď není náročné ani na čas, ani na zručnost. Pro perfektní výsledek je však dobré znát správný postup. Provedeme vás krok za krokem a poradíme tipy a triky, které vám nalepení samolepky na zeď usnadní.