Banksy "Einstein" - samolepka na zeď - Barva: Černá, Rozměry: 50 x 45 cm

4 body do věrnostního systému Kvalitní samolepka bez průsvitných okrajů Při nákupu nad 500,- Kč plastová stěrka ZDARMA


Toužíte po stylovém interiéru? Nápaditá a originální samolepka na zeď Banksy "Einstein" doladí váš interiér netradičním způsobem. Vyzkoušejte samolepky na zeď, které jsou dostupnou a přitom velmi účinnou metodou, jak výrazně odlišit svůj interiér od ostatních. S našimi samolepkami na zeď vykouzlíte v několika minutách originální design vašich stěn a vytvoříte útulné prostředí, ve kterém se budete sami cítit velmi dobře.Albert Einstein - teoretický fyzik a jeden z nejvýznamnějších vědců 20. století. Pokud je pro Vás Einstein inspirací a díváte se na svět s kritickým nadhledem, je tato samolepka, ztvárňující Einsteina jako nepotřebného vědce a intelektuála v dnešní době moderních technologií a internetu, tou správnou volbou. Tento originální pohled na moderní svět nasprejoval v londýnské ulici Banksy. Více >>


Kategorie: Samolepky postav a lidí Výrobce: GLIX Kód: P00065-123

450 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu. Rozměry (šířka x výška)
Černá Šedá Žlutá Světle červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Světle zelená Hnědá

ks
Benefity samolepky
Samolepky na zeď jsou jedním z nejjednodušších a nejkrásnějších způsobů, jak zkrášlit jakoukoli místnost ve Vašem domě nebo kanceláři. Jsou skvělou alternativou k tapetám a mohou být nalepeny během několika minut. Samolepku můžete nalepit na stěnu - hladkou i hrubou omítku, dřevěné povrchy, sklo či zrcadla, keramické obklady či kapoty automobilů.
Rozměrová variabilita, velké množství barevných odstínů i provedení a kvalitní materiály s dlouhou životností, to jsou charakterizující rysy pro naše samolepky. Pořiďte si zajímavé dekorace na stěnu a měňte si svůj interiér klidně podle momentální nálady. S našimi samolepkami to jde překvapivě snadno.
Každou samolepku na zeď dodáváme včetně přenosové fólie a při objednavce nad 500,- Kč Vám ZDARMA přibalíme stěrku pro perfektní přenos samolepky. Pro výrobu samolepek na stěnu používáme vinylové fólie německého výrobce, které jsou speciálně vyvinuté pro dekorace na interiérových stěnách.


Kategorie
Samolepky na zeď
Barva
Bílá Černá Šedá Světle žlutá Světle červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Světle zelená Hnědá
Motivy
art, Banksy, osobnosti, Albert Einstein
Materiál
Samolepící vinylová fólie
Vhodné umístění
Dětský pokoj, Obývací pokoj, Pokoj teenagera, Pracovna, Kancelář
Rozměry
50 x 45 cm, 75 x 50 cm, 100 x 90 cm
Kontaktujte nás!