Banksy "Girl with Baloon" - samolepka na zeď - Barva: Černá a červená, Rozměry: 30 x 70 cm

Jen u nás

4 body do věrnostního systému Kvalitní samolepka bez průsvitných okrajů Při nákupu nad 500,- Kč plastová stěrka ZDARMA


Toužíte po stylovém interiéru? Nápaditá a originální samolepka na zeď Banksy "Girl with Baloon" doladí váš interiér netradičním způsobem. Vyzkoušejte samolepky na zeď, které jsou dostupnou a přitom velmi účinnou metodou, jak výrazně odlišit svůj interiér od ostatních. S našimi samolepkami na zeď vykouzlíte v několika minutách originální design vašich stěn a vytvoříte útulné prostředí, ve kterém se budete sami cítit velmi dobře.Silueta malé dívenky, která nechá svůj balónek ve tvaru srdce stoupat do oblak. Posílá jej vzhůru spolu se svým tajným přáním. Samolepka, která dá Vašemu domovu příjemný pocit bezpečí, sounáležitosti i naděje. Tuto grafiku objevili jednoho rána v ulici Londýna a hned si získala svoji pozornost. Více >>
Výrobce: GLIX. Kód: P00100-16 Kategorie: Samolepky na zeď

450 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu. Rozměry (šířka x výška)
Černá a červená Bílá a červená Šedá a červená

Skladem - doručení do 3 dnů Produkt bude dostupný 1.týden v lednu 2019
ks

Alternativní produkty 11

Benefity samolepky
Samolepky na zeď jsou jedním z nejjednodušších a nejkrásnějších způsobů, jak zkrášlit jakoukoli místnost ve Vašem domě nebo kanceláři. Jsou skvělou alternativou k tapetám a mohou být nalepeny během několika minut. Samolepku můžete nalepit na stěnu - hladkou i hrubou omítku, dřevěné povrchy, sklo či zrcadla, keramické obklady či kapoty automobilů.
Rozměrová variabilita, velké množství barevných odstínů i provedení a kvalitní materiály s dlouhou životností, to jsou charakterizující rysy pro naše samolepky. Pořiďte si zajímavé dekorace na stěnu a měňte si svůj interiér klidně podle momentální nálady. S našimi samolepkami to jde překvapivě snadno.
Každou samolepku na zeď dodáváme včetně přenosové fólie a při objednavce nad 500,- Kč Vám ZDARMA přibalíme stěrku pro perfektní přenos samolepky. Pro výrobu samolepek na stěnu používáme vinylové fólie německého výrobce, které jsou speciálně vyvinuté pro dekorace na interiérových stěnách.

Parametry

Kategorie
Samolepky na zeď
Barva
Černá a červená Bílá a červená Šedá a červená
Motivy
art, Banksy, osobnosti
Materiál
Samolepící vinylová fólie
Vhodné umístění
Dětský pokoj, Kavárna, Obývací pokoj, Pokoj teenagera
Rozměry
30 x 70 cm, 50 x 100 cm