Banksy "I am your father" - samolepka na zeď

Více barevných variant Jen u nás

5 bodů do věrnostního systému Kvalitní samolepka bez průsvitných okrajů Při nákupu nad 500,- Kč plastová stěrka ZDARMA


Toužíte po stylovém interiéru? Nápaditá a originální samolepka na zeď Banksy "I am your father" doladí váš interiér netradičním způsobem. Vyzkoušejte samolepky na zeď, které jsou dostupnou a přitom velmi účinnou metodou, jak výrazně odlišit svůj interiér od ostatních. S našimi samolepkami na zeď vykouzlíte v několika minutách originální design vašich stěn a vytvoříte útulné prostředí, ve kterém se budete sami cítit velmi dobře.AT-ST aneb All Terrain Scout Transport je lehký, ale účinný pozemní dron z armády Galaktického impéria. Není tak roztomilý jako R2D2, ale temnou stranu síly roztomilost nezajímá. Pokud jste předchozím dvěma větám rozuměli, je tato samolepka na zeď od anglického street art umělce Banksyho přesně pro Vás. Více >>
Výrobce: GLIX. Kód: P00108 Kategorie: Samolepky na zeď

590 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu. Rozměry (šířka x výška)
Bílá Černá Šedá Žlutá Červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Zelená Hnědá

ks

Alternativní produkty 62

Benefity samolepky
Samolepky na zeď jsou jedním z nejjednodušších a nejkrásnějších způsobů, jak zkrášlit jakoukoli místnost ve Vašem domě nebo kanceláři. Jsou skvělou alternativou k tapetám a mohou být nalepeny během několika minut. Samolepku můžete nalepit na stěnu - hladkou i hrubou omítku, dřevěné povrchy, sklo či zrcadla, keramické obklady či kapoty automobilů.
Rozměrová variabilita, velké množství barevných odstínů i provedení a kvalitní materiály s dlouhou životností, to jsou charakterizující rysy pro naše samolepky. Pořiďte si zajímavé dekorace na stěnu a měňte si svůj interiér klidně podle momentální nálady. S našimi samolepkami to jde překvapivě snadno.
Každou samolepku na zeď dodáváme včetně přenosové fólie a při objednavce nad 500,- Kč Vám ZDARMA přibalíme stěrku pro perfektní přenos samolepky. Pro výrobu samolepek na stěnu používáme vinylové fólie německého výrobce, které jsou speciálně vyvinuté pro dekorace na interiérových stěnách.

Parametry

Kategorie
Samolepky na zeď
Barva
Bílá Černá Šedá Žlutá Červená Oranžová Růžová Fialová Zelená Hnědá
Motivy
abstrakce, nápisy
Materiál
Samolepící vinylová fólie
Vhodné umístění
Dětský pokoj, Pokoj teenagera, Pracovna
Téma
Art, Banksy, Lidé a postavy, Nápis, Street Art
Zbarvení
Černobílé Barevné
Rozměry
100 x 80 cm, 140 x 100 cm