Banksy "Maid" - samolepka na zeď

Jen u nás

4 body do věrnostního systému Kvalitní samolepka bez průsvitných okrajů Při nákupu nad 500,- Kč plastová stěrka ZDARMA


Toužíte po stylovém interiéru? Nápaditá a originální samolepka na zeď Banksy "Maid" doladí váš interiér netradičním způsobem. Vyzkoušejte samolepky na zeď, které jsou dostupnou a přitom velmi účinnou metodou, jak výrazně odlišit svůj interiér od ostatních. S našimi samolepkami na zeď vykouzlíte v několika minutách originální design vašich stěn a vytvoříte útulné prostředí, ve kterém se budete sami cítit velmi dobře.Není nad to zamést problémy pod koberec, respektive za zeď. Slavná pokojská ztvárněná anglickým umělcem Banksym vnese trochu vtipu a nadsázky do Vašeho interiéru. Autorem je Banksy, což je pseudonym anglického street art umělce pocházejícího z bristolské undergroundové scény, jehož skutečná identita je neznámá. Banksyho díla jsou často satirická a nesou politické či kulturní poselství. Jeho street art, který kombinuje graffiti s využitím šablonové techniky, se objevil v Londýně iv jiných městech po světě. Banksy také vytvořil v roce 2010 uvítací skeč v seriálu Simpsonovi v díle MoneyBART. Více >>
Výrobce: GLIX. Kód: P00097 Kategorie: Samolepky na zeď

450 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu. Rozměry (šířka x výška)
Černá Šedá Červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Zelená Hnědá Černá a červená Černá a hnědá

ks

Alternativní produkty 9

Benefity samolepky
Samolepky na zeď jsou jedním z nejjednodušších a nejkrásnějších způsobů, jak zkrášlit jakoukoli místnost ve Vašem domě nebo kanceláři. Jsou skvělou alternativou k tapetám a mohou být nalepeny během několika minut. Samolepku můžete nalepit na stěnu - hladkou i hrubou omítku, dřevěné povrchy, sklo či zrcadla, keramické obklady či kapoty automobilů.
Rozměrová variabilita, velké množství barevných odstínů i provedení a kvalitní materiály s dlouhou životností, to jsou charakterizující rysy pro naše samolepky. Pořiďte si zajímavé dekorace na stěnu a měňte si svůj interiér klidně podle momentální nálady. S našimi samolepkami to jde překvapivě snadno.
Každou samolepku na zeď dodáváme včetně přenosové fólie a při objednavce nad 500,- Kč Vám ZDARMA přibalíme stěrku pro perfektní přenos samolepky. Pro výrobu samolepek na stěnu používáme vinylové fólie německého výrobce, které jsou speciálně vyvinuté pro dekorace na interiérových stěnách.

Parametry

Kategorie
Samolepky na zeď
Barva
Bílá Černá Šedá Červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Zelená Hnědá Černá a červená Černá a hnědá
Motivy
art, Banksy, osobnosti
Materiál
Samolepící vinylová fólie
Vhodné umístění
Bar, Kavárna, Kuchyň, Pokoj teenagera, Restaurace, Předsíň
Rozměry
60 x 50 cm, 80 x 60 cm, 120 x 90 cm