Banksy "Master" - samolepka na zeď - Barva: Bílá, Rozměry: 30 x 30 cm

Jen u nás

2 body do věrnostního systému Kvalitní samolepka bez průsvitných okrajů Při nákupu nad 500,- Kč plastová stěrka ZDARMA


Toužíte po stylovém interiéru? Nápaditá a originální samolepka na zeď Banksy "Master" doladí váš interiér netradičním způsobem. Vyzkoušejte samolepky na zeď, které jsou dostupnou a přitom velmi účinnou metodou, jak výrazně odlišit svůj interiér od ostatních. S našimi samolepkami na zeď vykouzlíte v několika minutách originální design vašich stěn a vytvoříte útulné prostředí, ve kterém se budete sami cítit velmi dobře."May the force be with you" aneb "Ať tě síla provází". Kultovní postava z kultovní ságy ztvárněná kultovním britským autorem..Autorem je Banksy, což je pseudonym anglického street art umělce pocházejícího z bristolské undergroundové scény, jehož skutečná identita je neznámá. Banksyho díla jsou často satirická a nesou politické či kulturní poselství. Jeho street art, který kombinuje graffiti s využitím šablonové techniky, se objevil v Londýně iv jiných městech po světě. Banksy také vytvořil v roce 2010 uvítací skeč v seriálu Simpsonovi v díle MoneyBART. Více >>
Výrobce: GLIX. Kód: P00109-1 Kategorie: Samolepky na zeď

290 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu. Rozměry (šířka x výška)
Bílá Šedá Žlutá Světle červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Světle zelená Hnědá

Skladem - doručení do 3 dnů Produkt bude dostupný 1.týden v lednu 2019
ks

Alternativní produkty 9

Benefity samolepky
Samolepky na zeď jsou jedním z nejjednodušších a nejkrásnějších způsobů, jak zkrášlit jakoukoli místnost ve Vašem domě nebo kanceláři. Jsou skvělou alternativou k tapetám a mohou být nalepeny během několika minut. Samolepku můžete nalepit na stěnu - hladkou i hrubou omítku, dřevěné povrchy, sklo či zrcadla, keramické obklady či kapoty automobilů.
Rozměrová variabilita, velké množství barevných odstínů i provedení a kvalitní materiály s dlouhou životností, to jsou charakterizující rysy pro naše samolepky. Pořiďte si zajímavé dekorace na stěnu a měňte si svůj interiér klidně podle momentální nálady. S našimi samolepkami to jde překvapivě snadno.
Každou samolepku na zeď dodáváme včetně přenosové fólie a při objednavce nad 500,- Kč Vám ZDARMA přibalíme stěrku pro perfektní přenos samolepky. Pro výrobu samolepek na stěnu používáme vinylové fólie německého výrobce, které jsou speciálně vyvinuté pro dekorace na interiérových stěnách.

Parametry

Kategorie
Samolepky na zeď
Barva
Bílá Šedá Žlutá Červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Zelená Hnědá
Motivy
Banksy, pro děti, pro teenagery
Materiál
Samolepící vinylová fólie
Vhodné umístění
Bar, Dětský pokoj, Kavárna, Pokoj teenagera, Pracovna
Téma
Art, Banksy, Komiks, Lidé a postavy
Zbarvení
Černobílé Barevné
Rozměry
30 x 30 cm, 50 x 50 cm, 100 x 100 cm