Český lev - samolepka na zeď - Barva: Černá, Rozměry: 20 x 25 cm

Jen u nás

2 body do věrnostního systému Kvalitní samolepka bez průsvitných okrajů Při nákupu nad 500,- Kč plastová stěrka ZDARMA


Toužíte po stylovém interiéru? Nápaditá a originální samolepka na zeď Český lev doladí váš interiér netradičním způsobem. Vyzkoušejte samolepky na zeď, které jsou dostupnou a přitom velmi účinnou metodou, jak výrazně odlišit svůj interiér od ostatních. S našimi samolepkami na zeď vykouzlíte v několika minutách originální design vašich stěn a vytvoříte útulné prostředí, ve kterém se budete sami cítit velmi dobře.Český lev - symbol České republiky. Udržel se až do současnosti na malém i velkém státním znaku ČR. Objevoval se na erbech českých panovníků od 13. století. Tento znak s různými drobnými změnami ve výzdobě zůstal znakem Českého království až do roku 1918 a jako znak Čech zůstal až do dnes. Tento symbol je pilířem české státnosti. Majestátní lev dodá vašemu interiéru vznešenost, nádech luxusu i uvědomění. Více >>


Kategorie: Samolepky auta, motorky a jiné motivy Výrobce: GLIX Kód: P00067-47

290 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu. Rozměry (šířka x výška)
Bílá Černá Šedá Světle červená Modrá

ks
Benefity samolepky
Samolepky na zeď jsou jedním z nejjednodušších a nejkrásnějších způsobů, jak zkrášlit jakoukoli místnost ve Vašem domě nebo kanceláři. Jsou skvělou alternativou k tapetám a mohou být nalepeny během několika minut. Samolepku můžete nalepit na stěnu - hladkou i hrubou omítku, dřevěné povrchy, sklo či zrcadla, keramické obklady či kapoty automobilů.
Rozměrová variabilita, velké množství barevných odstínů i provedení a kvalitní materiály s dlouhou životností, to jsou charakterizující rysy pro naše samolepky. Pořiďte si zajímavé dekorace na stěnu a měňte si svůj interiér klidně podle momentální nálady. S našimi samolepkami to jde překvapivě snadno.
Každou samolepku na zeď dodáváme včetně přenosové fólie a při objednavce nad 500,- Kč Vám ZDARMA přibalíme stěrku pro perfektní přenos samolepky. Pro výrobu samolepek na stěnu používáme vinylové fólie německého výrobce, které jsou speciálně vyvinuté pro dekorace na interiérových stěnách.


Kategorie
Samolepky na zeď
Barva
Bílá Černá Šedá Červená Modrá
Motivy
lev, město, Praha
Materiál
Samolepící vinylová fólie
Vhodné umístění
Kuchyň, Obývací pokoj, Pracovna, Kancelář, Předsíně a chodby
Rozměry
20 x 25 cm, 40 x 50 cm, 60 x 80 cm, 100 x 120 cm
Kontaktujte nás!