Citát o víně II. - samolepka na zeď

2 body do věrnostního systému Kvalitní samolepka bez průsvitných okrajů Při nákupu nad 500,- Kč plastová stěrka ZDARMA


Toužíte po stylovém interiéru? Nápaditá a originální samolepka na zeď Citát o víně II. doladí váš interiér netradičním způsobem. Vyzkoušejte samolepky na zeď, které jsou dostupnou a přitom velmi účinnou metodou, jak výrazně odlišit svůj interiér od ostatních. S našimi samolepkami na zeď vykouzlíte v několika minutách originální design vašich stěn a vytvoříte útulné prostředí, ve kterém se budete sami cítit velmi dobře.,,Je více filozofie v láhvi vína, než je ve všech knihách". Tento citát řekl Louis Pasteur, francouzský biolog, chemik a lékař, jeden z nejvýznačnějších vědců 19. století. Ten člověk věděl o čem mluví. My teď díky lidem jako on víme, jaký má víno chemický vzorec. Více >>
Výrobce: GLIX. Kód: P00215 Kategorie: Samolepky na zeď

290 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu. Rozměry (šířka x výška)
Bílá Černá Šedá Žlutá Červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Zelená Hnědá

ks

Alternativní produkty 7

Benefity samolepky
Samolepky na zeď jsou jedním z nejjednodušších a nejkrásnějších způsobů, jak zkrášlit jakoukoli místnost ve Vašem domě nebo kanceláři. Jsou skvělou alternativou k tapetám a mohou být nalepeny během několika minut. Samolepku můžete nalepit na stěnu - hladkou i hrubou omítku, dřevěné povrchy, sklo či zrcadla, keramické obklady či kapoty automobilů.
Rozměrová variabilita, velké množství barevných odstínů i provedení a kvalitní materiály s dlouhou životností, to jsou charakterizující rysy pro naše samolepky. Pořiďte si zajímavé dekorace na stěnu a měňte si svůj interiér klidně podle momentální nálady. S našimi samolepkami to jde překvapivě snadno.
Každou samolepku na zeď dodáváme včetně přenosové fólie a při objednavce nad 500,- Kč Vám ZDARMA přibalíme stěrku pro perfektní přenos samolepky. Pro výrobu samolepek na stěnu používáme vinylové fólie německého výrobce, které jsou speciálně vyvinuté pro dekorace na interiérových stěnách.

Parametry

Kategorie
Samolepky na zeď
Barva
Černá
Motivy
citát, víno
Materiál
Samolepící vinylová fólie
Vhodné umístění
Bar, Kavárna, Kuchyň, Obývací pokoj, Pracovna, Restaurace, Kancelář
Rozměry
60 x 30 cm