Citát Steve Jobs - samolepka na zeď - Barva: Černá, Rozměry: 30 x 100 cm

5 bodů do věrnostního systému Kvalitní samolepka bez průsvitných okrajů Při nákupu nad 500,- Kč plastová stěrka ZDARMA


Toužíte po stylovém interiéru? Nápaditá a originální samolepka na zeď Citát Steve Jobs doladí váš interiér netradičním způsobem. Vyzkoušejte samolepky na zeď, které jsou dostupnou a přitom velmi účinnou metodou, jak výrazně odlišit svůj interiér od ostatních. S našimi samolepkami na zeď vykouzlíte v několika minutách originální design vašich stěn a vytvoříte útulné prostředí, ve kterém se budete sami cítit velmi dobře.Steve Jobs byl americký podnikatel, vynálezce a průmyslový designér. Byl spoluzakladatelem, předseda a výkonný ředitel Apple. Stál jako vizionář společnosti za obrovským úspěchem telefonu iPhone, přehrávačů iPod a naposledy i tabletu iPad. Úspěch společnosti Apple je do značné míry spojován právě s kouzlem osobnosti tohoto charismatického vynálezce. Pokud i Vás jeho život a myšlenky inspirovaly, proč si je nepřipomínat třeba ve Vaší pracovně nebo kanceláři? Více >>
Výrobce: GLIX. Kód: P00197-20 Kategorie: Samolepky na zeď

590 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu.
Černá Šedá Žlutá Světle červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Světle zelená Hnědá

ks

Alternativní produkty 13

Benefity samolepky
Samolepky na zeď jsou jedním z nejjednodušších a nejkrásnějších způsobů, jak zkrášlit jakoukoli místnost ve Vašem domě nebo kanceláři. Jsou skvělou alternativou k tapetám a mohou být nalepeny během několika minut. Samolepku můžete nalepit na stěnu - hladkou i hrubou omítku, dřevěné povrchy, sklo či zrcadla, keramické obklady či kapoty automobilů.
Rozměrová variabilita, velké množství barevných odstínů i provedení a kvalitní materiály s dlouhou životností, to jsou charakterizující rysy pro naše samolepky. Pořiďte si zajímavé dekorace na stěnu a měňte si svůj interiér klidně podle momentální nálady. S našimi samolepkami to jde překvapivě snadno.
Každou samolepku na zeď dodáváme včetně přenosové fólie a při objednavce nad 500,- Kč Vám ZDARMA přibalíme stěrku pro perfektní přenos samolepky. Pro výrobu samolepek na stěnu používáme vinylové fólie německého výrobce, které jsou speciálně vyvinuté pro dekorace na interiérových stěnách.

Parametry

Kategorie
Samolepky na zeď
Barva
Bílá Černá Šedá Žlutá Červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Zelená Hnědá
Motivy
citát, pro teenagery, Steve Jobs
Materiál
Samolepící vinylová fólie
Rozměry
30 x 100 cm
Vhodné umístění
Bar, Dětský pokoj, Kavárna, Kuchyň, Obývací pokoj, Pokoj teenagera, Pracovna, Restaurace

Články

Jak nalepit samolepku na zeď

Aplikovat samolepku na zeď není náročné ani na čas, ani na zručnost. Pro perfektní výsledek je však dobré znát správný postup. Provedeme vás krok za krokem a poradíme tipy a triky, které vám nalepení samolepky na zeď usnadní.