Dekorace do dětského pokoje - Circus Fun Animal

-29% Novinka

4 body do věrnostního systému


Arthouse Vyzdobte pokojík vašich ratolestí touto dekorací do dětského pokojíčku Arthouse Circus Fun Animal, která rozveselí celou místnost. Obyčejné stěny se promění v originální a stylové - ideální způsob jak vytvořit jedinečné místo, kde se bude vaše dítko cítit příjemně.Tato ozdoba bude vypadat skvěle v kombinaci s ostatními bytovými dekoracemi ze stejné kolekce Imagine Fun - tapetami, polštářky či hodinami. Více >>
Výrobce: Arthouse. Kód: 004664 Kategorie:

490 Kč s DPH Běžná cena 690 Kč, Ušetříte 29% (200 Kč)

Alternativní produkty 4

Eastern Alchemy Arthouse

Bavte se s kolekcí Imagine fun od anglické značky Arthouse inspirovanou každodenním sněním dětí. Propusťte uzdu fantazii i vy a představte si, jak skvělé by bylo být obklopen spoustou pohádkových postav a symbolů, které jste sami jako děti milovali. A v tomto případě se sen může stát skutečností..

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.


Parametry

Kategorie
Dekorace, Plakety
Barva
Žlutá Modrá vícebarevná
Motivy
cirkus, zvířata
Rozměry
3x 20x20 cm
Kolekce
Imagine Fun 2