Dekorace na zeď - Hlava jelena metalická

34 bodů do věrnostního systému


Spojení klasického a moderního umění můžete vidět v závěsných dekoracích jelena, který se pyšní hned několika odstíny nejzářivějších barev. Rozměry 35x23x50 cm. Milovníci zvířat budou nadšeni z tohoto stylového metalického jelena, který pří pohledu nevystraší, naopak okouzlí a zaujme. Tento velmi výrazný dekorativní kousek je ideální do moderní domácnosti, která má ráda umění a zároveň jde s dobou. Diamantový vzhled prozáří celou místnost a Vy se budete cítit jako v pohádce.
Více >>


Kategorie: Závěsné dekorace Výrobce: Arthouse Kód: 008196

3 490 Kč s DPH

Skladem u dodavatele Odeslání obvykle do 14 dnů, doručení do 16 dní
ks

Eastern Alchemy Arthouse

Romantická sbírka exotických, botanických ilustrací, která se lehce třpytí jak ve dne, tak v noci, kdy vzhled tapety dostane temnější, luxusnější nádech. Hra těchto třpytivých detailů, světla a stínu dodá na okouzlujícím dojmu, který vás příjemně omámí. O což se přesně anglická značka Arthouse snažila.

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.


vKategorie
Dekorace na zeď
Barva
Metalická Stříbrná
Motivy
jelen, lesk, luxusní, parohy, zvířata, zámecký styl
Kolekce
Enchantment Collection
Rozměry
35x23x50 cm
Kontaktujte nás!