Dekorace na zeď - Jelení hlava cínová barva

29 bodů do věrnostního systému


Arthouse Spojení klasického a moderního umění můžete vidět v závěsných dekoracích jelena, který se pyšní hned několika odstíny nejzářivějších barev. Diamantový design je perfektní do moderního bydlení, kterého povznese na novou úroveň luxusu a vznešenosti. Rozměry 35x23x50 cm. Milovníci zvířat budou nadšeni z tohoto stylového cínového jelena, který pří pohledu nevystraší, naopak okouzlí a zaujme. Tento velmi výrazný dekorativní kousek je ideální do moderní domácnosti, která má ráda umění a zároveň jde s dobou. Diamantový vzhled prozáří celou místnost a Vy se budete cítit jako v pohádce. Více >>
Výrobce: Arthouse. Kód: 008217 Kategorie: Závěsné dekorace

2 990 Kč s DPH

Alternativní produkty 8

Arthouse Glitterati

Rozjasněte své místnosti nádhernou kolekcí Glitterati od společnosti Arthouse, která je plná třpytu a lesku. Oslňující kolekce vyznačující se moderními, elegantními motivy a odvážnými, geometrickými vzory dodá Vašemu interiéru nádech luxusu a originality.

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.

Parametry

Kategorie
Dekorace, Dekorace na zeď, Závěsné dekorace
Barva
Metalická Stříbrná
Motivy
třpyt
Rozměry
35x23x50 cm
Kolekce
Glitterati