Dekorace na zeď - Paris with Love

Novinka

3 body do věrnostního systému


Arthouse Tato dekorace je neuvěřitelně všestranný doplněk do dětského pokoje, který může zdobit okna, poličky, či šatní skříně. Tyto závěsné praporky dodají každé místnosti zábavný a neotřelý vzhled- ideální pro oslavy všeho druhu. Tato ozdoba bude vypadat skvěle v kombinaci s ostatními bytovými dekoracemi ze stejné kolekce Imagine Fun 2 - tapetami, polštářky či hodinami. Více >>
Výrobce: Arthouse. Kód: 008351 Kategorie:

390 Kč s DPH

Eastern Alchemy Arthouse

Bavte se s kolekcí Imagine fun od anglické značky Arthouse inspirovanou každodenním sněním dětí. Propusťte uzdu fantazii i vy a představte si, jak skvělé by bylo být obklopen spoustou pohádkových postav a symbolů, které jste sami jako děti milovali. A v tomto případě se sen může stát skutečností..

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.


Parametry

Kategorie
Dekorace na zeď
Barva
Růžová Světle růžová
Motivy
nápisy, Paříž, pro děti
Kolekce
Imagine Fun 2
Rozměry
16x16 - každý trojúhelník

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!