Dekorace na zeď - Plum Stag Head

19 bodů do věrnostního systému


Arthouse Spojení klasického a moderního umění můžete vidět v závěsných dekoracích jelena, který se pyšní hned několika odstíny nejzářivějších barev. Rozměry 43x43x22 cm. Milovníci zvířat budou nadšeni z tohoto stylového fialového jelena, který pří pohledu nevystraší, naopak okouzlí a zaujme. Tento velmi výrazný dekorativní kousek je ideální do moderní domácnosti, která má ráda umění a zároveň jde s dobou. Více >>
Výrobce: Arthouse. Kód: 008266 Kategorie: Závěsné dekorace

1 990 Kč s DPH

Alternativní produkty 3

Eastern Alchemy Arthouse

Enchantment je celistvá kolekce tapet, polštářů, obrazů, paravánů a zrcadel, která je oživena ohromujícími třpytivými efekty. Kolekce je inspirovaná především úspěšnými filmovými vydáními "Maleficent" a "Into the Woods", v kombinaci s pohádkovými, jemnými motivy.

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.

Parametry

Kategorie
Dekorace, Dekorace na zeď
Barva
Fialová Metalická
Motivy
jelen, lesk, luxusní, parohy, zvířata, zámecký styl
Rozměry
43x43x22 cm
Kolekce
Enchantment Collection