Dekorace na zeď - Stag Heads Cream (sada 3ks)

Novinka

25 bodů do věrnostního systému


Arthouse Spojení klasického a moderního umění můžete vidět v závěsných dekoracích jelena, který se pyšní hned několika odstíny nejzářivějších barev. Milovníci zvířat budou nadšeni z této sady 3 jeleních hlav, které pří pohledu nevystraší, naopak okouzlí a zaujme. Tento velmi výrazný dekorativní kousek je ideální do moderní domácnosti, která má ráda umění a zároveň jde s dobou. Více >>
Výrobce: Arthouse. Kód: P008257 Kategorie:

2 590 Kč s DPH


ks

Eastern Alchemy Arthouse

Stylová a procítěná kolekce Textures Naturale odráží autentickou krásu přírody. Designéři anglické značky Arthouse zachytili jednoduchost matky přírody v celé své kráse, a vyvinuli kolekci tapet a souvisejících domácích dekorací, které ještě umocní radost z bydlení.

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.

Parametry

Barva
Bílá Černá Šedá Krémová
Motivy
jednobarevné, jelen, parohy, zvířata
Kolekce
Natural Textures
Rozměry
26x13,5x9,5 cm

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!