Dekorace na zeď - Star Studded Pearl Stag

34 bodů do věrnostního systému


Spojení klasického a moderního umění můžete vidět v závěsných dekoracích jelena, který se pyšní hned několika odstíny nejzářivějších barev. Rozměry 35x23x50 cm. Milovníci zvířat budou nadšeni z tohoto stylového perleťového jelena, který pří pohledu nevystraší, naopak okouzlí a zaujme. Tento velmi výrazný dekorativní kousek je ideální do moderní domácnosti, která má ráda umění a zároveň jde s dobou. Diamantový vzhled prozáří celou místnost a Vy se budete cítit jako v pohádce.
Více >>


Kategorie: Závěsné dekorace Výrobce: Arthouse Kód: 8215

3 490 Kč s DPH

Skladem u dodavatele Odeslání obvykle do 5 dnů, doručení za 6 - 7 dní
ks

Eastern Alchemy Arthouse

Katarina je kolekce luxusních, hlubokých, reliéfních vinylových tapet a dalších domácích dekorací ( zrcadla, obrazy, polštáře). Návrhy této kolekce od anglické značky Arthouse čerpají inspiraci z přírody, geometrických tvarů, a klasických motivů. Přinášejí vám tak řadu současných návrhů, perfektně se hodící do jakékoli místnosti.

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.Kategorie
Dekorace na zeď
Barva
Zlato žlutá Světle růžová Krémová
Motivy
3D, parohy, z přírody, zvířata
Kolekce
Katarina
Rozměry
35x23x50 cm
Kontaktujte nás!