Dekorace - Still Life Starfish

Novinka

4 body do věrnostního systému


Arthouse Create your own sanctuary with this Zen inspired collection from Arthouse; with Wallcoverings and Room Dividers to co-ordinate, it has never been so effortless to create your own calming space at home. With balance, peace and clutter free space at the heart of this philosophy, our collection has been inspired by the spa, the serenity of nature and the search for inner tranquillity. Více >>
Výrobce: Arthouse. Kód: P002500 Kategorie:

490 Kč s DPH


ks

Alternativní produkty 4

Eastern Alchemy Arthouse

Stylová a procítěná kolekce Textures Naturale odráží autentickou krásu přírody. Designéři anglické značky Arthouse zachytili jednoduchost matky přírody v celé své kráse, a vyvinuli kolekci tapet a souvisejících domácích dekorací, které ještě umocní radost z bydlení.

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.

Parametry

Barva
Bílá Šedá
Motivy
černobílý, hvězdy, kámen, příroda
Rozměry
50x40 cm
Kolekce
Natural Textures