Dekorativní nástěnka - Girl's Life Magnetic

Novinka

4 body do věrnostního systému


Arthouse Tato stylová, magnetická nástěnka je parádním místem k připínání fotek a poznámek. Vykouzlí z dětského pokoje zábavné místo, ve kterém se bude cítit dobře celá rodina. Tato nástěnka obsahuje 3 magnetky, které by byla škoda nevyužít. Tato dekorativní nástěnka bude vypadat skvěle v kombinaci s ostatními bytovými dekoracemi ze stejné kolekce Imagine Fun 2 - obrazy, polštářky či tapetami.
Více >>

Výrobce: Arthouse. Kód: 004675 Kategorie: Dekorace do dětského pokoje

490 Kč s DPH

Alternativní produkty 0

Eastern Alchemy Arthouse

Bavte se s kolekcí Imagine fun od anglické značky Arthouse inspirovanou každodenním sněním dětí. Propusťte uzdu fantazii i vy a představte si, jak skvělé by bylo být obklopen spoustou pohádkových postav a symbolů, které jste sami jako děti milovali. A v tomto případě se sen může stát skutečností..

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.


Parametry

Kategorie
Dekorace, Dekorativní nástěnky, Pro děti
Barva
Žlutá Červená vícebarevná
Motivy
ovoce, pro děti, ptáci
Materiál
Korková deska
Rozměry
50x50 cm
Kolekce
Imagine Fun 2