Dekorativní polštář Deer Double Side

Novinka

7 bodů do věrnostního systému


Arthouse Dekorativní polštářek Deer Double Side od anglické značky Arthouse je jako stvořený k výzdobě všech místností, kde se nachází postel či sedačka. Polštář má zapínání na zip, je potištěný z obou stran, a velmi příjemný na dotek. Výplň polštáře je z polyesteru a je vyjmutelná. Skvěle se dá kombinovat s tapetami, obrazy, paravány či zrcadly ze stejné kolekce Natural Textures. Více >>
Výrobce: Arthouse. Kód: P008255 Kategorie: Dekorativní polštáře

790 Kč s DPH


ks

Alternativní produkty 5

Eastern Alchemy Arthouse

Stylová a procítěná kolekce Textures Naturale odráží autentickou krásu přírody. Designéři anglické značky Arthouse zachytili jednoduchost matky přírody v celé své kráse, a vyvinuli kolekci tapet a souvisejících domácích dekorací, které ještě umocní radost z bydlení.

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.

Parametry

Kategorie
Polštáře
Barva
Bílá Šedá
Motivy
příroda, zvířata
Materiál
100% polyester, Bavlněný satén
Rozměry
45x45 cm
Kolekce
Natural Textures