Dekorativní polštář - Dino

Novinka

4 body do věrnostního systému


Dopřejte svým nejmenším krásný odpočinek či příjemný spánek díky tomuto polštářku Arthouse Dino, který si celá vaše rodina zamiluje. Tento dekorativní polštářek bude ideálním společníkem v postýlce nebo na gauči a zvýrazní tak celkový vzhled pokojíčku. Tento polštář bude vypadat skvěle v kombinaci s ostatními bytovými dekoracemi ze stejné kolekce Imagine Fun - tapetami, závěsnými dekoracemi či hodinami. Více >>


Kategorie: Polštáře Výrobce: Arthouse Kód: 008303

490 Kč s DPH

Arthouse

Bavte se s kolekcí Imagine fun od anglické značky Arthouse inspirovanou každodenním sněním dětí. Propusťte uzdu fantazii i vy a představte si, jak skvělé by bylo být obklopen spoustou pohádkových postav a symbolů, které jste sami jako děti milovali. A v tomto případě se sen může stát skutečností..

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.
Kategorie
Polštáře
Barva
Modrá Zelená
Motivy
dinosauři, modrý, pro děti
Materiál
Bavlněný satén
Kolekce
Imagine Kids Fun
Rozměry
45x45 cm
Kontaktujte nás!