Dekorativní polštář - Mystical Forest White

Novinka

5 bodů do věrnostního systému


Arthouse Dekorativní polštářek Mystical Forest White od anglické značky Arthouse je jako stvořený k výzdobě všech místností, kde se nachází postel či sedačka. Polštář má zapínání na zip, je potištěný z obou stran, a velmi příjemný na dotek. Výplň polštáře je z polyesteru a je vyjmutelná. Skvěle se dá kombinovat s tapetami, obrazy, paravány či zrcadly ze stejné kolekce Enchantment. Více >>
Výrobce: Arthouse. Kód: 008295 Kategorie: Dekorativní polštáře

590 Kč s DPH

Alternativní produkty 3

Eastern Alchemy Arthouse

Enchantment je celistvá kolekce tapet, polštářů, obrazů, paravánů a zrcadel, která je oživena ohromujícími třpytivými efekty. Kolekce je inspirovaná především úspěšnými filmovými vydáními "Maleficent" a "Into the Woods", v kombinaci s pohádkovými, jemnými motivy.

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.

Parametry

Kategorie
Polštáře
Barva
Bílá Šedá Růžová Tyrkysová
Motivy
květiny, motýli, ptáci, příroda, zvířata
Rozměry
45x45 cm
Kolekce
Enchantment Collection