Dekorativní polštář - Retro Hearts

Novinka

4 body do věrnostního systému


Arthouse Dopřejte svým nejmenším krásný odpočinek či příjemný spánek díky tomuto polštářku Arthouse Retro Hearts, který si celá vaše rodina zamiluje. Tento dekorativní polštářek bude ideálním společníkem v postýlce nebo na gauči a zvýrazní tak celkový vzhled pokojíčku. Tento polštář bude vypadat skvěle v kombinaci s ostatními bytovými dekoracemi ze stejné kolekce Imagine Fun - tapetami, závěsnými dekoracemi či hodinami. Více >>
Výrobce: Arthouse. Kód: 008305 Kategorie:

490 Kč s DPH

Arthouse

Bavte se s kolekcí Imagine fun od anglické značky Arthouse inspirovanou každodenním sněním dětí. Propusťte uzdu fantazii i vy a představte si, jak skvělé by bylo být obklopen spoustou pohádkových postav a symbolů, které jste sami jako děti milovali. A v tomto případě se sen může stát skutečností..

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.


Parametry

Kategorie
Polštáře
Barva
Fialová Světle modrá
Motivy
fialový, nápisy, pro děti, srdce, v angličtině
Materiál
Bavlněný satén
Kolekce
Imagine Kids Fun
Rozměry
45x45 cm

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!