Dekorativní polštář Suki Gold Foil

Novinka

5 bodů do věrnostního systému


Arthouse Dekorativní polštářek Suki Gold Foil od anglické značky Arthouse je jako stvořený k výzdobě všech místností, kde se nachází postel či sedačka. Polštář má zapínání na zip, je potištěný z obou stran, a velmi příjemný na dotek. Výplň polštáře je z polyesteru a je vyjmutelná. Skvěle se dá kombinovat s tapetami, obrazy, paravány či zrcadly ze stejné kolekce Eastern Alchemy. Více >>
Výrobce: Arthouse. Kód: 004765 Kategorie:

590 Kč s DPH

Eastern Alchemy Arthouse

Nadčasové spojení východní a západní kultury vdechlo život této kolekci kombinující odvážné motivy květin s přírodními barvami. Kolekce je inspirovaná radostnými událostmi oslavující konec temného období zimy, a zároveň příchod jara. Nechte se okouzlit pestrostí barev, kovovými odlesky, a exotickými motivy, které doslova probudí vaše interiéry k životu.

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.


Parametry

Kategorie
Polštáře
Barva
Bílá Tyrkysová Zlatá
Motivy
Japonsko, luxusní, netradiční, páv, z přírody, zlatý
Materiál
100% polyester, Bavlněný satén
Kolekce
Eastern Alchemy
Rozměry
45x45 cm

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!