Dětský metr - Starship Height Chart

Novinka

7 bodů do věrnostního systému


Arthouse Už žádné poničené dveře či stěny od měření vašich dětí. Dělejte to jednoduše a stylově pomocí této závěsné dekorace Arthouse Starship Height Chart,o rozměrech 25x 100 cm. Tak Vám neunikne jediný nový centimetr, o které Vaše dítko povyroste. Toto závěsné “pravítko” bude vypadat skvěle v kombinaci s ostatními bytovými dekoracemi ze stejné kolekce Imagine Fun 2 - tapetami, polštářky či hodinami. Více >>
Výrobce: Arthouse. Kód: 004155 Kategorie:

790 Kč s DPH

Alternativní produkty 4

Arthouse

Bavte se s kolekcí Imagine fun od anglické značky Arthouse inspirovanou každodenním sněním dětí. Propusťte uzdu fantazii i vy a představte si, jak skvělé by bylo být obklopen spoustou pohádkových postav a symbolů, které jste sami jako děti milovali. A v tomto případě se sen může stát skutečností..

Společnost Arthouse z Manchesteru, založená v roce 2000 , je již několik let jedničkou na anglickém trhu. Jedná se o jednoho z předních dodavatelů pro interiérové dekorace, zaměřující se na tapety. Dalšími významnými produkty jsou paravány, zrcadla, polštáře a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, proto se inspiruje aktuálními trendy, a těm pak přizpůsobuje své kolekce. Jsme hrdým partnerem této firmy a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout dekorace, které svým luxusem a kvalitou předčí Vaše očekávání.


Parametry

Kategorie
Dekorace, Dekorace na zeď, Pro děti
Barva
Červená Tmavě modrá Modrá Světle modrá
Motivy
hvězdy, pro děti, vesmír, příroda
Rozměry
100x25 cm
Kolekce
Imagine Kids Fun