Egyptum Taupe - tapeta na zeď

-20% Jen u nás Týdenní speciál

31 bodů do věrnostního systému Prémiová designová tapeta


Prémiová tapeta Egyptum Taupe od vítězů designerské soutěže Elle 2016 v kategorii Wall Art. Velkolepé snímky byly vybrány tak, aby vytvořily jednu z nejúžasnějších kolekcí tapet od značky MINDTHEGAP. Starobylé symboly, starožitné patenty a kresby, slavné matematické vzorce nebo ikonická fotografie jsou ingredience první kolekci této značky. Kolekce je vhodná pro jakýkoliv interiérový typ, zvláště pro milovníky Vintage nebo Eclectic style designu. Tapeta je vyrobena z nové generace netkaných substrátu a tištěna s ekologicky šetrnými inkousty, díky tomu ji lze nalepit na jakýkoliv typ vnitřní stěny. Tapeta je dodávána ve třech rolích o šířce 52 cm a délce 300 cm. Více >>
Výrobce: MINDTHEGAP. Kód: WP20193 Kategorie: Luxusní tapety

3 192 Kč s DPH Původní cena 3 990 Kč, Ušetříte 20% (798 Kč)

Alternativní produkty 0

MINDTHEGAP logo

Buďte trendy stejně jako tato transylvánská značka, která spojuje retro motivy se současnými vzory a tím dává vzniknout neobyčejným dekoracím, kterými se vyjímá nejen v Rumunsku, ale získává ocenění po celém světě. Tato značka přivádí k životu tradiční myšlení smíchané s trochou modernismu a vytváří tak absolutně unikátní koncept. Inspirují se každodenním životem, do něhož vkládají nádech minulosti a tím tapetám dodávají intimní a tajemný vzhled. Tapety této kolekce ocení každý, kdo má rád originální vintage a retro styl.

Designéři MINDTHEGAP získali prestižní ocenění Elle 2016 v kategorii Wall Art.

Příslušenství 5

Parametry

Kategorie
Tapety na zeď, Prémiové tapety
Barva
Bílá Modrá Hnědá Taupe
Motivy
Egypt, lidé, starověk
Materiál
Vliesová tapeta Premium
Rozměry
3ks role 52x300 cm
Opakování motivu
72 cm

Články

Jak nalepit tapetu

Nalepení tapety již není náročným procesem, kvůli kterému je třeba volat tapetáře. S pomocí našeho návodu zvládnete aplikaci tapet od nás sami a s perfektním výsledkem.