Esprit 10 No.95812 - tapeta na zeď

4 body do věrnostního systému


Originální moderní vliesová tapeta na zeď A.S.Création 95812 z kolekce Esprit 10 vytvoří kouzelnou atmosféru v každé místnosti. Tapeta je vyrobená z vliesového materiálu, tedy z vláknité buničiny, která zaručuje pevnost, omyvatelnost, stálobarevnost tapety a především její dlouhou životnost. Tato tapeta na zeď změní vzhled Vaší místnosti a dodá jí zcela novou nádech. Výhodou vliesové tapety je snadné lepení i její odstranění a dokonalá prodyšnost. Více >>
Výrobce: AS CRÉATION. Kód: 95812 Kategorie: Retro tapety

493 Kč s DPH


ks

Vlastnosti vliesové tapety:

Tapeta je vyrobená z vliesového materiálu, tedy z vláknité buničiny, která zaručuje pevnost, omyvatelnost, stálobarevnost tapety a především její dlouhou životnost. Tapety na zeď dokáží jednoduše změnit vzezření Vaší místnosti a dodat jí zcela novou atmosféru.

Výhodou vliesové tapety je snadné lepení i její odstranění a dokonalá prodyšnost.

Použití vliesové tapety:

Vliesové tapety na zeď jsou vhodné pro veškeré podklady, stěny, zdi, stropy atd., opatřené všemi druhy vnitřních omítek, sádrokartonem, na betonové panely, podkladové tapety, dřevotřískové desky apod. Zvláště jsou vhodné na stěny s trhlinami v podkladu, stabilizují tlak na citlivé podklady (desky z měkkých vláken apod.).

Parametry

Kategorie
Tapety na zeď
Barva
Bílá Béžová
Motivy
ornamenty
Materiál
Vliesová tapeta
Povrch
Strukturovaný
Katalog
Esprit 10
Posunutí motivu (raport)
64 cm
Místnost
Ložnice, Kancelář, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíně a chodby

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!