Fototapeta - Abstract Diamonds - Rozměry: 400x280 cm

25 bodů do věrnostního systému


Bimago Nadčasová bílá a elegantní šedá, barvy, které nikdy neomrzí. Naprosto fantastická hra světla a stínu doplněná jiskrnými světelnými odlesky jedinečného brusu skleněných magických koulí. Abstraktní souhra diamantů naprosto brilantně oživí váš interiér. Pro milovníky luxusu i světa fantazie přináší tato tapeta každodenní inspiraci. Naše prostředí nás ovlivňuje více, než si dokážeme připustit. Dejte svým domovům nádech harmonie a neutuchající pohody. Tato stálá, voděodolná vliesová tapeta je určená k lepení na stěnu s použitím lepidla na tapety. Tento druh tapety je možné nalepit v každé místnosti, dokonce i v kuchyni nebo koupelně. 100% vlies kryje drobné nedokonalosti zdi, vytváří teplou izolační vrstvu a dovoluje stěnám dýchat. Tapeta na zeď má polomatný povrch. Více >>
Výrobce: Bimago. Kód: PBA2-4XLNEW01134999 Kategorie: 3D tapety na zeď

2 590 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu. Rozměry (šířka x výška)

ks

Benefity fototapety

Digitální kvalita tisku v rozlišení 600dpi o unikátní technologii a živých barách způsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zvětší vaš interiér. UV ochrana zaručuje stálobarevnost i při přímém vystavení slunci.
Snadná montáž - fototapeta se skládá z pásů o šířce 50cm a díky originálnímu lepidlu, které se nanáší pouze na zeď ji dokážete nalepit již za 30 minut. (lepidlo je nutné koupit zvlášť).
Ekologické a bezpečné materiály, díky kterým je možné tapetu nalepit i do ložnice a dětských pokojíčků.

Parametry

Kategorie
Fototapety na zeď
Barva
Bílá
Motivy
3D, abstrakce, geometrický, lesk, moderní
Materiál
Vliesová tapeta
Rozměry
200x140 cm, 250x175 cm, 300x210 cm, 350x245 cm, 350x245cm, 400x280 cm
Povrch
Lesklý, Hladký, Polomatný

Příslušenství 5

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!