Fototapeta - Abstract Diamonds - Rozměry: 300x210 cm

Doprava zdarma

21 bodů do věrnostního systému Doprava ZDARMA


Nadčasová bílá a elegantní šedá, barvy, které nikdy neomrzí. Naprosto fantastická hra světla a stínu doplněná jiskrnými světelnými odlesky jedinečného brusu skleněných magických koulí. Abstraktní souhra diamantů naprosto brilantně oživí váš interiér. Pro milovníky luxusu i světa fantazie přináší tato tapeta každodenní inspiraci. Naše prostředí nás ovlivňuje více, než si dokážeme připustit. Dejte svým domovům nádech harmonie a neutuchající pohody. Tato stálá, voděodolná vliesová tapeta je určená k lepení na stěnu s použitím lepidla na tapety. Tento druh tapety je možné nalepit v každé místnosti, dokonce i v kuchyni nebo koupelně. 100% vlies kryje drobné nedokonalosti zdi, vytváří teplou izolační vrstvu a dovoluje stěnám dýchat. Tapeta na zeď má polomatný povrch. Více >>
Výrobce: Bimago. Kód produktu: PBA2-XXLNEW01134999

2 190 Kč s DPH

Upřesněte rozměr produktu

Ihned k odeslání Objednávky přijaté po 12:00 odesíláme následující pracovní den
ks

Benefity fototapety

Digitální kvalita tisku v rozlišení 600dpi o unikátní technologii a živých barách způsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zvětší vaš interiér. UV ochrana zaručuje stálobarevnost i při přímém vystavení slunci.
Snadná montáž - fototapeta se skládá z pásů o šířce 50cm a díky originálnímu lepidlu, které se nanáší pouze na zeď ji dokážete nalepit již za 30 minut. (lepidlo je nutné koupit zvlášť).
Ekologické a bezpečné materiály, díky kterým je možné tapetu nalepit i do ložnice a dětských pokojíčků.Kategorie
Fototapety
Motivy
3D, abstrakce, geometrický, lesk, moderní
Barva
Bílá
Materiál
Vliesová tapeta
Rozměry
200x140 cm, 250x175 cm, 300x210 cm, 350x245 cm, 350x245cm, 400x280 cm
Povrch
Lesklý, Hladký

Příslušenství 6

Kontaktujte nás!