Fototapeta - American gold

Doručení do Vánoc

30 bodů do věrnostního systému


Bimago Amerika je země neomezených možností. To nejdemokratičtější a nejsvobodnější místo světa. S trochou štěstí a notnou dávkou velkého úsilí zde můžete začít stavět své zářivé sny, stejně rozzářené zlatem, jako budovy na tapetě. Americký sen je vlastně pevná víra v to, že se vlastní pílí a úsilím můžete vypracovat z nuly až na samotný vrchol. Nechte se inspirovat a splňte si svůj sen o dokonalé zemi plné zlatavě třpytivých odlesků. Věřte a mějte své sny denně na očích. Stokrát vnímaný sen se stává skutečností. Tato stálá, voděodolná vliesová tapeta je určená k lepení na stěnu s použitím lepidla na tapety. Tento druh tapety je možné nalepit v každé místnosti, dokonce i v kuchyni nebo koupelně. 100% vlies kryje drobné nedokonalosti zdi, vytváří teplou izolační vrstvu a dovoluje stěnám dýchat. Tapeta na zeď má polomatný povrch. Více >>
Výrobce: Bimago. Kód: PBA2-F5TNT0049-P Kategorie: Tapety New York

3 090 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu. Rozměry (šířka x výška)

ks

Benefity fototapety

Digitální kvalita tisku v rozlišení 600dpi o unikátní technologii a živých barách způsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zvětší vaš interiér. UV ochrana zaručuje stálobarevnost i při přímém vystavení slunci.
Snadná montáž - fototapeta se skládá z pásů o šířce 50cm a díky originálnímu lepidlu, které se nanáší pouze na zeď ji dokážete nalepit již za 30 minut. (lepidlo je nutné koupit zvlášť).
Ekologické a bezpečné materiály, díky kterým je možné tapetu nalepit i do ložnice a dětských pokojíčků.

Parametry

Kategorie
Fototapety na zeď, XXL Fototapety na zeď
Barva
Černá
Motivy
architektura, město, New York, USA
Materiál
Vliesová tapeta
Rozměry
550x270 cm
Povrch
Lesklý, Hladký, Polomatný

Příslušenství 5

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!