Fototapeta - American gold

Lepidlo ZDARMA

30 bodů do věrnostního systému


Amerika je země neomezených možností. To nejdemokratičtější a nejsvobodnější místo světa. S trochou štěstí a notnou dávkou velkého úsilí zde můžete začít stavět své zářivé sny, stejně rozzářené zlatem, jako budovy na tapetě. Americký sen je vlastně pevná víra v to, že se vlastní pílí a úsilím můžete vypracovat z nuly až na samotný vrchol. Nechte se inspirovat a splňte si svůj sen o dokonalé zemi plné zlatavě třpytivých odlesků. Věřte a mějte své sny denně na očích. Stokrát vnímaný sen se stává skutečností. Tato stálá, voděodolná vliesová tapeta je určená k lepení na stěnu s použitím lepidla na tapety. Tento druh tapety je možné nalepit v každé místnosti, dokonce i v kuchyni nebo koupelně. 100% vlies kryje drobné nedokonalosti zdi, vytváří teplou izolační vrstvu a dovoluje stěnám dýchat. Tapeta na zeď má polomatný povrch. Více >>
Výrobce: Bimago. Kód: PBA2-F5TNT0049-P Kategorie: Tapety architektura a města

3 090 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu.

ks

Alternativní produkty 7

Benefity fototapety

Digitální kvalita tisku v rozlišení 600dpi o unikátní technologii a živých barách způsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zvětší vaš interiér. UV ochrana zaručuje stálobarevnost i při přímém vystavení slunci.
Snadná montáž - fototapeta se skládá z pásů o šířce 50cm a díky originálnímu lepidlu, které se nanáší pouze na zeď ji dokážete nalepit již za 30 minut. (lepidlo je součástí balení).
Ekologické a bezpečné materiály, díky kterým je možné tapetu nalepit i do ložnice a dětských pokojíčků.

Příslušenství 6

Parametry

Kategorie
Fototapety, Fototapety XXL, Fototapety na zeď
Barva
Bílá Černá Šedá Oranžová Hnědá
Motivy
architektura, město, New York, USA
Materiál
Vliesová tapeta
Rozměry
450x270 cm, 550x270 cm,
Povrch
Hladký, Polomatný

Články