Fototapeta - Creamy Daintiness

Akční cena -20% Výprodej Doprava zdarma

18 bodů do věrnostního systému Doprava ZDARMA


Není nad opojnou krásu květin a bělostné okvětní lístky impozantních květů. Prostupující jedinečná krása přírodní kresby dřeva něžně zastíněná bílou barvou a dokreslující jedinečnost celé kompozice, dodá naprosto fascinující souhru i konečný elegantní dojem vaší místnosti. Domov plný harmonie a pohody se tak stane místem, kam se budete rádi vracet. Všichni přátelé se u vás budou cítit naprosto skvěle a pokaždé odejdou s dobrou náladou a pocitem klidu, stejně jako vy. Tato stálá, voděodolná vliesová tapeta je určená k lepení na stěnu s použitím lepidla na tapety. Tento druh tapety je možné nalepit v každé místnosti, dokonce i v kuchyni nebo koupelně. 100% vlies kryje drobné nedokonalosti zdi, vytváří teplou izolační vrstvu a dovoluje stěnám dýchat. Tapeta na zeď má polomatný povrch. Více >>
Výrobce: Bimago. Kód produktu: PBA2-3XLFT206v

1 832 Kč s DPH Původní cena 2 290 Kč, Ušetříte 20% (458 Kč)

Upřesněte rozměr produktu

ks

Benefity fototapety

Digitální kvalita tisku v rozlišení 600dpi o unikátní technologii a živých barách způsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zvětší vaš interiér. UV ochrana zaručuje stálobarevnost i při přímém vystavení slunci.
Snadná montáž - fototapeta se skládá z pásů o šířce 50cm a díky originálnímu lepidlu, které se nanáší pouze na zeď ji dokážete nalepit již za 30 minut. (lepidlo je nutné koupit zvlášť).
Ekologické a bezpečné materiály, díky kterým je možné tapetu nalepit i do ložnice a dětských pokojíčků.Kategorie
Fototapety
Materiál
Vliesová tapeta
Rozměry
200x140 cm, 250x175 cm, 300x210 cm, 350x245 cm, 350x245cm, 400x280 cm
Povrch
Lesklý, Hladký

Příslušenství 6

Kontaktujte nás!