Fototapeta - Diamond Corridor

Lepidlo ZDARMA

13 bodů do věrnostního systému


Nadčasová bílá a něžná elegantní šedá, barvy, které nikdy neomrzí. Obraz, který má hloubku směřující do neznáma. Naprosto fantastická hra světla a stínu doplněná jiskrnými světelnými odlesky jedinečného brusu skleněných magických koulí. Abstraktní souhra diamantů naprosto brilantně oživí váš interiér. Pro milovníky luxusu i světa fantazie přináší tato tapeta každodenní inspiraci. Naše prostředí nás ovlivňuje více, než si dokážeme připustit. Dejte svým domovům nádech harmonie a neutuchající pohody.Tato stálá, voděodolná vliesová tapeta je určená k lepení na stěnu s použitím lepidla na tapety. Tento druh tapety je možné nalepit v každé místnosti, dokonce i v kuchyni nebo koupelně. 100% vlies kryje drobné nedokonalosti zdi, vytváří teplou izolační vrstvu a dovoluje stěnám dýchat. Tapeta na zeď má polomatný povrch. Více >>
Výrobce: Bimago. Kód: PBA2-3XLFT23 Kategorie: 3D tapety & perspektiva

1 390 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu.

ks

Alternativní produkty 5

Benefity fototapety

Digitální kvalita tisku v rozlišení 600dpi o unikátní technologii a živých barách způsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zvětší vaš interiér. UV ochrana zaručuje stálobarevnost i při přímém vystavení slunci.
Snadná montáž - fototapeta se skládá z pásů o šířce 50cm a díky originálnímu lepidlu, které se nanáší pouze na zeď ji dokážete nalepit již za 30 minut. (lepidlo je součástí balení).
Ekologické a bezpečné materiály, díky kterým je možné tapetu nalepit i do ložnice a dětských pokojíčků.

Příslušenství 6

Parametry

Kategorie
Fototapety, Fototapety na zeď
Barva
Bílá Světle šedá Zlatá
Motivy
3D, abstrakce, geometrický, lesk, moderní, koule
Materiál
Vliesová tapeta
Rozměry
100x70 cm, 150x105 cm, 200x140 cm, 250x175 cm, 300x210 cm, 350x245 cm, 400x280 cm
Povrch
Hladký, Polomatný

Články