Fototapeta - Forest Prayer

Lepidlo ZDARMA

13 bodů do věrnostního systému


Lesní modlitba, spiritualita, meditace a zklidnění mysli. Tapeta jako stvořená pro všechny milovníky východní filozofie a náboženství. Na rozdíl od západních filosofických směrů je zde kladen důraz na vědění, poznávání sama sebe meditativními metodami, což ale vůbec nejde na úkor objektivnosti metod popsaných v ortodoxních filosofických školách indické filosofie. Vneste do vašich domovů krásu přírody, energii rostlin slunce, země i vody a nechte se ochránit strážcem bdícím nad vámi. Dejte svému interiéru nový, spirituální nádech s naší tapetou. Stálá, voděodolná vliesová "Fototapeta - Forest Prayer" je určená k lepení na stěnu s použitím lepidla na tapety. Fototapeta s inspirujícím motivem bude skvělou ozdobou vašeho domova. Tento druh tapety je možné nalepit v každé místnosti, dokonce i v kuchyni nebo koupelně. 100% vlies kryje drobné nedokonalosti zdi, vytváří teplou izolační vrstvu a dovoluje stěnám dýchat. Tapeta na zeď má polomatný povrch. Více >>
Výrobce: Bimago. Kód: PBA2-MFT813 Kategorie: Orientální tapety

1 390 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu.

ks

Alternativní produkty 8

Benefity fototapety

Digitální kvalita tisku v rozlišení 600dpi o unikátní technologii a živých barách způsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zvětší vaš interiér. UV ochrana zaručuje stálobarevnost i při přímém vystavení slunci.
Snadná montáž - fototapeta se skládá z pásů o šířce 50cm a díky originálnímu lepidlu, které se nanáší pouze na zeď ji dokážete nalepit již za 30 minut. (lepidlo je součástí balení).
Ekologické a bezpečné materiály, díky kterým je možné tapetu nalepit i do ložnice a dětských pokojíčků.

Příslušenství 6

Parametry

Kategorie
Fototapety, Fototapety na zeď
Hlavní barva
Zelená
Barva
Zelená Hnědá Béžová
Motivy
buddha, stromy, vodopád, příroda
Materiál
Vliesová tapeta
Rozměry
100x70 cm, 150x105 cm, 200x140 cm, 250x175 cm, 300x210 cm, 350x245 cm, 400x280 cm
Povrch
Hladký, Polomatný

Články