Fototapeta - Golden Enlightenment - Rozměry: 350x245 cm

-50% GLIXmánie Lepidlo ZDARMA

11 bodů do věrnostního systému


Zlaté osvícení, stav, kterého mnozí z nás chtějí dosáhnout. Modlitba, spiritualita, meditace a zklidnění mysli. Tapeta jako stvořená pro všechny milovníky východní filozofie a náboženství. Na rozdíl od západních filosofických směrů je zde kladen důraz na vědění, poznávání sama sebe meditativními metodami, což ale vůbec nejde na úkor objektivnosti metod popsaných v ortodoxních filosofických školách indické filosofie. Vneste do vašich domovů jedinečnou čistotu zlata, sen o dosáhnutí osvícení a každým dnem se přibližujte k jeho uskutečnění. Dodá vám energii a bude vás chránit strážce bdící nad vámi v každé, okamžiku. Dejte svému interiéru nový, spirituální nádech s naší tapetou. Stálá, voděodolná vliesová "Fototapeta - Golden Enlightenment" je určená k lepení na stěnu s použitím lepidla na tapety. Fototapeta s inspirujícím motivem bude skvělou ozdobou vašeho domova. Tento druh tapety je možné nalepit v každé místnosti, dokonce i v kuchyni nebo koupelně. 100% vlies kryje drobné nedokonalosti zdi, vytváří teplou izolační vrstvu a dovoluje stěnám dýchat. Tapeta na zeď má polomatný povrch. Více >>
Výrobce: Bimago. Kód: PBA2-3XLFT43899 Kategorie: Orientální tapety

1 195 Kč s DPH Původní cena 2 390 Kč, Ušetříte 50% (1 195 Kč)

Upřesněte výběr produktu.

ks

Alternativní produkty 9

Benefity fototapety

Digitální kvalita tisku v rozlišení 600dpi o unikátní technologii a živých barách způsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zvětší vaš interiér. UV ochrana zaručuje stálobarevnost i při přímém vystavení slunci.
Snadná montáž - fototapeta se skládá z pásů o šířce 50cm a díky originálnímu lepidlu, které se nanáší pouze na zeď ji dokážete nalepit již za 30 minut. (lepidlo je součástí balení).
Ekologické a bezpečné materiály, díky kterým je možné tapetu nalepit i do ložnice a dětských pokojíčků.

Příslušenství 6

Parametry

Kategorie
Fototapety, Fototapety na zeď
Barva
Hnědá
Motivy
buddha
Materiál
Vliesová tapeta
Rozměry
100x70 cm, 150x105 cm, 200x140 cm, 250x175 cm, 300x210 cm, 350x245 cm, 400x280 cm
Povrch
Hladký, Polomatný

Články