Fototapeta graffiti - [Banksy] Graffiti Collage

(1)

Lepidlo ZDARMA

13 bodů do věrnostního systému


Neskutečný Banksy a jeho graffiti. Kdo jej zná, asi mu již nadobro propadl. Jeho dílo je plné nadčasové reality a schopnosti využít daný prostor tak, aby z něj bylo vytvořeno jedinečné dílo. Unikátní tvorba tohoto novodobého velikána umí svými realistickými výtvory vtáhnout do děje i do prostoru. Inspirující tapeta, která ozdobí váš interiér, vás bude neustále podněcovat a posunovat vstříc svým snům. Právě tento autor je ztělesněním jednoho velkého snu, který se stal skutečností. Stálá, voděodolná vliesová "Fototapeta - [Banksy] Graffiti Collage" je určená k lepení na stěnu s použitím lepidla na tapety. Fototapeta s inspirujícím motivem bude skvělou ozdobou vašeho domova. Tento druh tapety je možné nalepit v každé místnosti, dokonce i v kuchyni nebo koupelně. 100% vlies kryje drobné nedokonalosti zdi, vytváří teplou izolační vrstvu a dovoluje stěnám dýchat. Tapeta na zeď má polomatný povrch. Více >>
Výrobce: Bimago. Kód: PBA2-3XLFT584 Kategorie: Tapety graffiti a street art

1 390 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu.

ks

Alternativní produkty 18

Benefity fototapety

Digitální kvalita tisku v rozlišení 600dpi o unikátní technologii a živých barách způsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zvětší vaš interiér. UV ochrana zaručuje stálobarevnost i při přímém vystavení slunci.
Snadná montáž - fototapeta se skládá z pásů o šířce 50cm a díky originálnímu lepidlu, které se nanáší pouze na zeď ji dokážete nalepit již za 30 minut. (lepidlo je součástí balení).
Ekologické a bezpečné materiály, díky kterým je možné tapetu nalepit i do ložnice a dětských pokojíčků.

Příslušenství 6

Parametry

Kategorie
Fototapety, Fototapety na zeď
Barva
Černá Šedá Červená
Motivy
lidé, nápisy, opice, zvířata
Materiál
Vliesová tapeta
Rozměry
100x70 cm, 150x105 cm, 200x140 cm, 250x175 cm, 300x210 cm, 350x245 cm, 400x280 cm
Povrch
Hladký, Polomatný

Články