Fototapeta graffiti - Funky Graffiti

Lepidlo ZDARMA

13 bodů do věrnostního systému


Funky, to není jen tanec, ale je to nerozlučné přátelství konkrétní hudby a životního stylu. Neobejde se bez volných kalhot, kšiltů hluboko do čela či vzad, známých dresů americké NBA a masivních zlatých řetězů. Jde o styl hudby, který je plný pouličních tanečních vystoupení, ale i barevných graffiti. Nestačí jen tančit, abyste se stali tanečníkem, musíte chápat a přijmout celou tuto filozofii. Pak si ji lze upravit podle svého, v čemž spočívá to celé kouzlo tance, kdy budete tančit a zároveň budete sami sebou. Energická hudba i tanec jsou plné barev stejně jako graffiti na stěně. Funky, to je životní styl, který můžete mít v pár okamžicích na zdi díky naší tapetě. Stálá, voděodolná vliesová "Fototapeta - Funky Graffiti" je určená k lepení na stěnu s použitím lepidla na tapety. Fototapeta s inspirujícím motivem bude skvělou ozdobou vašeho domova. Tento druh tapety je možné nalepit v každé místnosti, dokonce i v kuchyni nebo koupelně. 100% vlies kryje drobné nedokonalosti zdi, vytváří teplou izolační vrstvu a dovoluje stěnám dýchat. Tapeta na zeď má polomatný povrch. Více >>
Výrobce: Bimago. Kód: PBA2-3XLFT782 Kategorie: Tapety graffiti a street art

1 390 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu.

ks

Alternativní produkty 8

Benefity fototapety

Digitální kvalita tisku v rozlišení 600dpi o unikátní technologii a živých barách způsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zvětší vaš interiér. UV ochrana zaručuje stálobarevnost i při přímém vystavení slunci.
Snadná montáž - fototapeta se skládá z pásů o šířce 50cm a díky originálnímu lepidlu, které se nanáší pouze na zeď ji dokážete nalepit již za 30 minut. (lepidlo je součástí balení).
Ekologické a bezpečné materiály, díky kterým je možné tapetu nalepit i do ložnice a dětských pokojíčků.

Příslušenství 6

Parametry

Kategorie
Fototapety, Fototapety na zeď
Barva
Červená vícebarevná
Motivy
abstrakce, graffiti, nápisy
Materiál
Vliesová tapeta
Rozměry
100x70 cm, 150x105 cm, 200x140 cm, 250x175 cm, 300x210 cm, 350x245 cm, 400x280 cm
Povrch
Hladký, Polomatný

Články